Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda neznáte nějaký šampon (typu silver) nebo jiný přípravek (kondicioner, maska), který blond vlasy dotonuje do růžova nebo do jahodové blond. Znám akorát Lush Daddy O, ale nevím, jaký je. Případně jestli neznáte nějaký domácí typ, jak je dotonovat i bez těchto přípravků a bez dalšího barvení. Děkuju

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou bych zkusila třeba křídy, prodává je L'oreal. Není to permanentní, ale službu to udělá a nezůstane to ve vlasech. Jednou jsem si do blond vlasů dala nějaké červené tužidlo, které se do vlasů zažralo a nešlo vymýt, musela jsem jít ke kadeřnici, aby to nějak přebarvila.

Jinak pastelové barvy na vlasy má třeba L'oreal, vydrží 3-5 umytí. U nás jsem je neviděla, ale ze zahraničí určitě půjdou objednat.
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/pastels

arrow
Neprodává v Bazaru

Do jahodové blond mi chytl přeliv Igora odstín 9.65.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Osobně mám zkušenost s gelovými barvami (Manic Panic, Directions...) Vybereš si odstín, barvu, která ti bude vyhovovat, naředíš ji takovým množstvím kondicionéru, abys dostala požadovaný odstín a naneseš na vlasy. Je to takový neinvazivní zákrok pro vlas, protože se zde nepoužívá peroxid vodíku, jako u barev a přelivů Jinak co se týče těch kříd, jak zde padlo, to je jen do umytí, jsou zbytečně drahé a nemusejí chytnout tak jak chceš, v podstatě ti stejnou službu prokáže klasická školní navlhčená křída.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené