arrow
profile_image
Mmaryblack
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím vás všechny,

chtěla bych vás poprosit, kdo má nějakou zkušenost s hledáním práce ke kombinovanému studiu.Mám vystudovaný obor na zdravotnické škole-sociální péče.Nyní studuji specializaci na VOŠ a jsem už dlouhou dobu na pracovním úřadu.Mám už deprese z toho, že situace u nás v okolí Třinecka je taková jaká je.(pozn. Moravskoslezský kraj).Mám pocit, že ne jen, že tady práce není, ještě ke všemu když sdělíte potenciálnímu zaměstnavateli, že každý pátek a sobotu jste ve škole, šance najít práci je mizivá. Znám spoustu lidí, kteří ke studiu normálně pracovali(cují) ovšem základní rozdíl je v tom, že ti, jež mají zaměstnání dejme tomu 5 let si to v práci prostě nějak zařídili, naplánovali, domluvili se se zaměstnavatelem.Ovšem ten, který jde teprve za prací toho prostě nepřijmou, je přece absolutně nevyhovující, když nemůže pracovat 5 dní v týdnu, ne?Je to obrovský "hendikep".Proto se obracím na někoho, kdo by mi k tomu mohl napsat něco rozumného.Někdo kdo mi dokáže poradit.Maturovala jsem v roce 2009 a mám za sebou různé brigády.Nárazovky.Zdůrazňuji, jsem ochotná dělat téměř cokoliv.Krom hospody!

arrow
profile_image
Renataxyx
od 8. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co třeba práce recepční v hotelu,pokojská , práce v MCdonaldu nebo KFC , úklid v nemocnici ? Mám kamarádky,které tyto práce dělají při studiu.

arrow
profile_image
Conysek
od 14. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Asi tě nepotěším, ale já jsem byla v podobné situaci. Studovala jsem kombinovaně VŠ a přišla jsem o práci (právě kvůli tomu, šéf mě sice na začátku podpořil a volno mi přislíbil, ale pak se situace změnila), hledala jsem, jak jsem mohla a práci nenašla, škola byla vždy překážkou.
Takže jsem musela přerušit studium.
No a samožejmě už jsem se k němu nikdy nevrátila, protože jsem měla strach, že to zase bude problém. Naštěstí už mám jednu VŠ vystudovanou a tu druhou jsem měla jen jako částečně koníčka a částečně dolnění vzdělání a kvalifikace, ale i tak mě to mrzí.

arrow
profile_image
Mmaryblack
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No to jsi mě vážně nepotěšila.Ale i kdybych se měla motat což budu, alespoň nějakou práci doufám najdu.:-/ 3 roky na úřadě být nehodlám..jestli to vůbec je možné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené