arrow
profile_image
Lugirl20
od 13. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky
chtěla bych letos v létě přibližně na 2 měsíce vyjet do zahraničí na brigádu, konkrétně na sběr ovoce, nejlépe do Anglie. Nikdy předtím v životě jsem nikam takhle nejela, tak mám docela strach. Navíc ani nemám nikoho blízkého, kdo by se mnou chtěl jet. Zajímaly by mě vaše názory, zkušenosti s touto brigádou a jestli máte nějaké kontakty. Kde je nejlepší hledat, jestli je dobré jet přes agenturu, kolik se dá vydělat, jak je to s ubytováním, na co si dát pozor atd. Případně jestli by se taky našel někdo, kdo by měl zájem jet taky.
Předem díky za všechny rady

arrow
profile_image
Pajuška
od 26. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lugirl20: Ahoj, já jsem byla na farmě v Anglii tři roky po sobě a byla jsem neskutečně spokojená. Všeobecně menší farmy jsou lepší než ty gigantické, kde se lidi ani pořádně neznají. Rozhodně bych nejela přes agenturu, protože člověk jen platí a platí a je to zbytečné. Já byla v severním yorkshiru . Pracovala jsem zhruba 5 hodin denně a ne každý den a za měsíc jsem si vydělala 40 tisíc. Na googlu si najděte fruit farm in england, teď nevím přesný odkaz. A k farmám jsou tam i recenze. My jsme za ubytování neplatili nic, ale to jen proto,že mě farmář měl rád Tak koukni a přeji hodně štěstí. Každopádně si myslím,že si to měla řešit mnohem dřív, protože místa na skvělých farmách budou obsazené a vesměs se píše někdy v prosinci/lednu . Ale třeba se zadaří i teď.

arrow
profile_image
Lugirl20
od 13. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Pajuška: Ahoj, děkuji za příspěvek . Mohla bych se prosím zeptat, jak se jmenovala ta farma, kde jsi pracovala? Podle popisu to zní skvěle . Asi máš pravdu, měla jsem to řešit dřív, ale napadlo mě to teprve nedávno .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené