arrow
profile_image
Nickholka mojeid
od 5. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte máte některá zkušenost s tímto šamponem a ostatními přípravky z kofeinové řady? Hledala jsem zde na omlazení diskuse, ale nic jsem nenašla proto zakládám novou. Zajímá mě, zda pomáhá a jak Vám vyhovuje

šampon Fito Koffein

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem ho nedávno zkoušela. Ale abych pravdu řekla, tak mně nijak neoslovil, spíše takový lepší průměr. Měla jsem po něm lesklé vlasy, které nevypadávaly, ale nebyly moc objemné, spíše takové uplácnuté.
Ovšem známe to, každá máme jiné vlasy a tak ti tento šampon může sednout lépe, než-li mně.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No tak tento produkt by mě též zajímal a ráda bych si přečetla nějaké recenze.
Já se totiž zrovna v týdnu rozhodovala jestli koupit kofeinovou řadu právě tuto a nebo od Balea. Nakonec jsem vzala Baleu.

arrow
Neprodává v Bazaru

V tetě na ní mají akci za 36,- tak asi vyzkouším.

Šampon je podle mě skvělý hlavně v tom ohledu, že nezatěžuje vlasy a zdálo se mi, že se mi méně mastily (stejně si je myji obden ale druhý den jsou rozhodně stále pěkně čisté a svěží, což jsem u jiných šamponů už říct nemohla). Nemyslím si ale, že dodá zplihlým vlasům objem, jeho síla je spíš v čistících schopnostech a v tom, že vůbec nezatěžuje, podobně jako Schauma 7 bylin. Jestli má obsah kofeinu nějaké dlouhodobé účinky, to zatím nemůžu potvrdit, zkusím to vysledovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené