• zobrazeno 1218
 • likes 0
 • mám zájem 2
Datum vložení: 11.5.2013   Naposled upraveno: 21.5.2013 

Sébium Global Bioderma

Velikost
30ml
Stav
Nové
cena včetně dopravy
240

Akce 

  ověřený prodejce
  hedysek  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 8    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Bioderma Sébium Global popis:
  Produkt, který působí přímo na kvalitu a složení kožního mazu a upravuje ho k mazu zdravé pokožky.
  Působí na všechny příčiny vzniku akné díky unikátnímu spojení patentu Fluidactiv a Bakuchiol. Upravuje kvalitu kožního mazu a zabraňuje zhušťování kožního mazu. Pokožku rozjasní a vyhladí. Působí protizánětlivě a antibakteriálně díky obsahu glukonátu zinku a enoxolonu.
  Inovace Laboratoire BIODERMA, Sébium Global je první, které účinkuje na biologické úrovni a pečuje o příčiny a také o důsledky.
  Na příčiny: Díky unikátní patentované kombinaci Bakuchiol + brevet Fluidactiv se pokožka učí regulovat kvalitu ale i množství v ní obsažených mastných kyselin, aby se kvalita kožního mazu přiblížila kvalitě zdravé pokožky a tím efektivně předcházela vyrážkám a černým tečkám.
  Na důsledky: Kombinací dermatologicky aktivních složek jako AHA estery, kyselina salicylová a kyselina citronová, napomáhá nápravě kůže odstraněním vyrážek a černých teček, zatímco glukonát zinku ve spojení s enoxolonom uklidňuje a snižuje zarudnutí spojené se zánětlivým procesem.
  Kůže je čistá, zvláčněná a vznik jizev je potlačen.
  Lehká textura Sébium Global účinkuje rychle a zanechává kůži jemnou a zklidněnou.
  Nekomedogenní Sébium Global se vyznačuje výbornou tolerancí.

  Jedná se o 6 tubiček po 5 ml, tedy 30 ml. Balení 30 ml stojí v obchodě 399 kč viz http://bioderma.cz/bioderma-sebium-mastna-pokozka/ bioderma-sebium-global-30-ml

  Podobné nabídky