Jak řešíte používání přípravků na seboroickou dermatitidu a na vymývání barvy? Existuje nějaký šampon, který by řešil třeba obojí, tzn. dobře odstraňoval šupinky+chránil barvu? To asi ne, že?
Než jsem získala tuhle "potvoru" tak jsem používala červený Loreal na barvené vlasy a musím říci, že se mi přeliv vymýval podstatně méně. Teď mám na seboreu šampon Stieprox, ale jak nepoužívám šampon na barvené vlasy, tak se přeliv více vymývá...Jak to řešíte vy? Nebo to kombinujete a po použití léčivého šamponu používáte nějaké sérum zase na barvené vlasy?
A vůbec, myslíte že barvení vlasů seboroickou dermatidu zhoršuje?

Díky moc.

arrow
profile_image
Markym
od 6. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já používám občas Polytar a jinak obyčejný březový šampon příjde mi,že se barva vymývá tak nebo tak,at je šampon sebelepší když si barvím vlasy,tak mi to nic nezhoršuje

arrow
profile_image
Saga
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně barvit přestala

Reaguji na Markym:

Opravdu? Já mám pocit, že se mi přeliv s šampony na barvené vlasy vymýval mnohem méně. Proto se ptám

Reaguji na Saga:

Máš pocit, že to to barvení zhoršovalo?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hm tak já si vlasy radši jen melíruju a jinak používám vše přírodní. Šampony, kondicionéry. Melíruju jednou za 4-5 měsíců. Jinak se chemii vyhýbám, to škrábání opravdu nešlo ustát.

arrow
profile_image
Markym
od 6. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na linn: Tak u mě to bude asi tím,že si myju vlasy často a nebo sem neměla ten nejlepší šampon na barvené vlasy Jednou mi kadeřnice říkala, že je jedno jaká je na vlasech barva, že se stejně zhruba po 30 umytích vymyje Ale to záleží taky na typu vlasů,někomu to drží jako přibité

arrow
profile_image
Holy
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na linn:
Já tedy seboreou netrpím, ale jak se tu bavíte o chemii a barvení, tak jsem samou chválu slyšela o henně firmy Lush. Já ji nepoužívám, jsem světlovláska, ale prý je skvělá, jedna z nejlepších henn na trhu, a je přírodní. Dělají ji ve čtyřech odstínech, tak jestli jsi tmavovláska, možná si vybereš a nebudeš muset používat chemické přípravky. Zde můžeš nahlédnout:
http://www.lushcz.cz/e-shop/katalog/55-hena.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené