bobeska
Ahojky, bohužel mě veterináři u nás taky říkali, že to není takový problém, a pes nějak extra vidět nepotřebuje, ale kdyby mě už v začátku odeslali ke specialistovi, mohl teď stoprocentně vidět. Začíná to právě těmi skvrnkami, většinou je v obou očích, v jednom trošku víc, v druhém třeba méně, ale úspěšnost operace je právě v tom, přijít včas.On pejsek tím netrpí, opravdu se tomu přizpůsobí, ale když ti pak jako mě spadne na vycházce z mostku, není to nic příjemnýho. Určitě si zajdi za tím specialistou a on ti řekne sám. Kolik je pejskovi let, jaká je to rasa?

arrow
profile_image
jacky
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

SpeedMouse
ahojky,sorry,ted' jsem absolutně nestíhala,hm,tak to mě mrzí,že nemáš lepší zprávičky,ale doufejme,že se zlepší příště ty jaterní testy,no,to víš veterina je "dobrej bussines",proč chodit na testy jednou,když můžeš jít a zaplatit 2x.Já už slyšela různý story lidí který platili veterináři a pak zjistili,že to nebylo třeba a zbytečně pejsek futroval nějaký tabletky,ale tím nechci říct,že to je tvůj případ a hlavně,když nastane taková situace,že něco není v pořádku,tak finance neřešíš

jacky
To máš pravdu, neřeším, ale nevím, jestli je to dobře. Pořád z toho nemám dobrý pocit, no uvidíme, co řekne paní doktorka po druhé krvi za 800,- Kč + cesta.

arrow
profile_image
jacky
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

SpeedMouse
no,tak uvidíš co příště,držím palce a nedej se,někdy je dobře konzultace s jiným veterinářem,ale já vím,že to může být problém.My byli s Aninkou nejdřív tady u nás v Praze-Klánovicích a nezdálo se nám to,protože doktor co měl operovat žije v Anglii a lítá sem na vánoční svátky a během té doby si odoperuje a seznam byl docela dlouhý,tak si představuju jak to asi vypadá,šup šup...další,prostě si přivydělá a odletí a další kontroly??Proto jsme hledali dál a našli Beránka,jo a operace měla stát okolo 20 000 Kč to je jasný musí se rozdělit s majitelem ordinace i když na webu byla cena 15 000 Kč,ale hlavně ta následná péče je fakt hodně důležitá...

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám 4 letou

arrow
Neprodává v Bazaru

ta cena je děsná a k tomu ještě dopravamusím dr.kontaktovat,prý jezdí občas diagnostikovat i do jiných měst.Je pravidlo že ten zákal bude i v druhym očičku?

bobeska
jejda ta je krásná!Pokud má teprve 4 roky, taky bych se nebála, operace to zachrání určitě, nám paní doktorka řekla 9 000,- za obě oči bez čoček, pak se to navýší podle typu čoček a následnou péčí-kapky, a taky předoperační vyšetření...Myslím, že jsem všude četla, že to postihuje postupně obě oči, ale doktor to řekne víc.

Cituji jacky: doktor co měl operovat žije v Anglii a lítá sem na vánoční svátky a během té doby si odoperuje a seznam byl docela dlouhý,tak si představuju jak to asi vypadá,šup šup...další,prostě si přivydělá a odletí a další kontroly?

To bych si asi taky myslela, nejhorší je, že tohle jsou věci, kterým člověk nerozumí aproto musí doktorovi věřit, a protože v tomto oboru se dobře rejžuje, tak je to těžký. Fakt nevím, co bude, uvidíme jak dopadnou znovu testy, ale kapky na zánět mi přijde že nezabírají, má oči furt stejné, lepší ale ne úplně dobré.

arrow
Neprodává v Bazaru

Prosím tě a na kolik se cena vyšplhala se vším?tady jsem od někoho četla,že 20tis.Jenže stejně bysme je dali.Jaká doktorka?A odkud prosím tě je?Jestli by to nebylo blíž.Díky

bobeska
paní doktorka je z Brna, v republice je těch specialistů jen pět, další je v Pardubicích.
Obě oči stojí 9000,- + cena za čočku, to záleží, jakou si vybereš, ale počítej tak s 5 tisíci za jednu. Pak předoperační krev - asi 900,- Kč, kapky se pohybují kolem 100 - 240,- Kč, mi už máme páté. A oční vyšetření to je kolem pětistovky, to vstupní, tak asi tak. Jestli ti to pomůže, pošlu ti sz s kontaktem na paní doktorku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky jsi hodná,ale kontakt ani neposílej.Ten dr.co mám kontakt jezdí do Prahy a tak je to pro mě blíž.Ale fakt díky

bobeska
není zač, dej vědět, jak to dopadlo, ju?

arrow
profile_image
jacky
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

SpeedMouse
Ahojky SpeedMouse a všichni ostatní,
25.2.jsem psala,že druhé oko má naše princezna zatím ok,no a už to není pravda během měsice se to tak zhoršilo,že 17.4.jdeme zase na operaci,očko zešedlo,to byl fakt fofr a protože v květnu odlétáme na 6 měsícú do zahraničí,tak nám doktor Beránek řekl,že to už by určitě bylo pozdě,ach jo,mě je jí tak líto.To první operované oko má super a podle dr.B. jsme chodící reklama,byl strašně spokojený,oko reaguje bezvadně.Chudinka,kdybychom nešli na tu první operaci,byla by ted' vlastně slepá,to je hrozný osud,ale doufám,že všechno dobře dopadne,věřím tomu.Dám vědět.
Užívejte všichni jaro,kooooooooonečně je tady!

jacky
Jackynko to je mi moc líto,vůbec jsem nevěděla,že to postupuje tak rychle,hlavně, že jste to zachytili včas a pejsek bude v pořádku, držím moc palečkyNáš bohužel má ty játra opravdu už špatná, byli jsme včera na sonu a prý už jsou tam změny, které svědčí o stáří atd, a pan doktor operaci nedoporučuje, prý by to nemusel přežít....Je mi z toho moc smutno, máme zkusit jaterní dietu,jestli se to nezlepší,ale spíš říká, že se to aspoň nebude zhoršovat. Už měl jít teď ve středu s těma očičkama, a nic...Měl teď devět let, zas tak starý není, nevím,jak mu pomoct.

arrow
profile_image
jacky
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

SpeedMouse
Děkuju za podporu,je to trápení s těma našema zlatíčkama i já držím palečky at' se zlepší jaterní testy a co znamená,že tam jsou změny svědčící o stáří,jaké změny?Naše má taky 9 let a taky si nemyslím,že by byla nějak stará,ale prostě to tak je a musíme se jim snažit pomoci jak to jde,i když jak sama píšeš,někdy člověk sám neví jak a tolik by chtěl...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené