jacky
Má zvýšené jaterní enzymy-podle krve-a na sonu měl menší játra, než by měly být a takové jako bobulovité, to znamená že nastává degenerativní proces jako u starých lidí-tak jsem to pochopila.Dostane léky a uvidíme, pořád nám dělal jen radost a teď holt mu to musíme nějak vrátit, je to prostě mazel

arrow
profile_image
jacky
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

SpeedMouse
díky,za info a jinak naprosto souhlasím,jsou to naše zlatíčka,bez nás,páníčků,se o sebe nepostarají a my jim tu jejich oddanost rádi vracíme.

arrow
profile_image
Jessinka1
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, nemáte, prosím, někdo zkušenost s léčbou, případně operací šedého zákalu u mladého pejska? Máme 1,5-roční fenečku boloňáčka, měla nejprve výtok z obou očí, veterinář jí zjistil vyšší nitrooční tlak (hodnoty byly 50 a 30), dávali jsme jí kapky TIMOPTOL, po 2 měsících se jí to snížilo na hodnoty kolem 20, normální hodnoty jsou kolem 12. Bojíme se, aby nám neoslepla, nevíte někdo, zda je jediným řešením u takto mladého pejsánka operace, a zda tato operace pejskovi pomůže nebo zda je lepší jí dávat do konce života kapičky. Děkuji předem za rady a zkušenosti.

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SpeedMouse:
Záleží jaká operace. Buď lze čočku jenom vyndat nebo ji odsát a nahradit.
Nejlepší očař je MVDr. Beránek z Pardubic.
Vyndání čočky je pochopitelně levnější a vůbec Dr. Trnková z Brna je levná.

arrow
profile_image
Jessinka1
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na lemurka: Díky moc za zaslání kontaktů Po dalších vyšetřeních se ukázalo, že pejsek asi bude mít zelený zákal (glaukom), a ten prý nejde operovat, asi bude muset doživotně užívat kapky do očí. Do Brna to nemáme tak daleko, tak se zkusíme zeptat, jestli by byla nějaká možnost léčby.

arrow
profile_image
Adusenka1991
od 6. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

K doktoru Beránkovi jsme dovezli naši fenku, která byla zcela aktivní, plná života a na jedno oko viděla, doktor Beránek rozhodl právě toto oko operovat preventivně a to tak, že po operaci a následné 7 měsíční léčbě toho doktora je zcela slepá, i když doktor operoval oko s tím, že to jistě vyjde a prodlouží jí tak možnost vidět o další roky!! Oko na která viděla ji nyní stále a pořád hnisá a v druhém má směsici všeho!! Přivezli jsme ji jako fenku, která viděla a žila aktivním životem, zaplatili 30 000 Kč za operaci a odvezli si slepou fenku!! TAKŽE TOHOTO DOKTORA ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI. Připravil svoji sebejistotou a suverénitou naši fenku o zrak a to mu nikdy nezapomenu.

arrow
profile_image
Nimzi
od 17. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chci se zeptat, zda nemáte někdo nějaké nové informace ohledně problematiky katarakty u pejska. Máme 8letou fenečku maltézandy a má nemocná obě očička, postupuje to hodně rychle, obávám se, že na výměnu čočky je v jednom očičku již pozdě :-( Doporučil by někdo dobrého ophtalmologa? Na naší vet nám dali kontakt na MVDr.Gbelce z AA vet v Praze. Pak jsem také našla MVDr.Beránka, ale výše uvedený komentář mě trochu zděsil :-( je mi moc líto Vaší psí holčičky:-( U té naší to bude nejspíš buď a nebo, tady už se snad nic pokazit nedá. Zajímá mě i přístup lékařů ke zvířecím pacientům a i cena se dost různí, na naší vet nám řekli, že cena operace je kolem 36000 za jedno oko(byl to tedy jen odhad, u nás to neoperují), ale co jsem kde četla, tak je to většinou cena za obě. A co výsledky operace v pokročilejších stadiích nemoci? Děkuji moc za všechny příspěvky. Všem nemocným mazlíčkům přeji co nejrychlejší uzdravení a hlavně bez komplikací!

arrow
profile_image
pjotri
od 4. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

K panu doktorovi: ve středu 2.12. jsme byli na operaci s našim pejskem z útulku. při předchozí návštěvě ho pan doktor DŮKLADNĚ prohlédl a řekl nám, že jedno oko je nenávratně poškozeno, ale druhé je celkem v pořádku, má jen šedý zákal, což lze bez problémů operovat. také v tomto oku zjistil zánět, tak nám dal oční kapky a prášky, abychom do operace ten zánět vyléčili. pan doktor mě na každý můj dotaz, zda náš pejsek bude vidět, odpovídal, že určitě, jistě, samozřejmě apod. do operace pes nereagoval vůbec na nic - přibližování ruky, oslňování opravdu silným světlem, prostě na nic. takže v tu středu operace proběhla s tím, že ihned po operaci pejsek uvidí. neviděl a nevidí dosud. dnes jsou to 3 dny po operaci a pes dále nereaguje na NIC. už mi začíná být jasné, že jsme naletěli. neustálé sebevědomé ujišťování o úspěchu, ani náznak pochybností a z toho vycházející naše radost. to vše se zhroutilo. o 9500 Kč za operaci nemluvím, čert je vzal. ale náš pejsek je na tom stejně a dle mého, laického názoru, to tak už zůstane. pana doktora NEMŮŽU doporučit, prostě proto, že nám nepokrytě lhal. kdyby řekl něco ve smyslu, že není záruka, že operace pomůže, asi bych do toho i tak šel a jednání pana doktora by tak bylo kulantní a upřímné. ale takhle? je to veterinář a MUSÍ poznat, co lze operací zvládnout a co ne. JE TO VELIKÉ ZKLAMÁNÍ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené