arrow
Neprodává v Bazaru

Tatou
Jsou to úchyláci
Ale no tak. Takovej černobílej pohled všichni nejsme úchiláci.
<-- Ehm Ehm Gentlemani biť sou ohroženým druhem tak stále žijou. Ale myslím, že sexuální chování je u mužů a žen rozdílné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Upřimně si myslím, že chlapy opravdu jsou všichni uchyláci, ale my ženy jim to nemůžeme vyčítat, sou to přece jen chlapy a je to jejich přirozenost...taky myslim, že kolikrát jim nemáme co vyčítatale k tématu swingers party myslim,že to je jen pro páry, které se opravdu nemilují, mají volný vztah a jsou k sobe opravdu tolerantní...ale myslím si, že tohle je zábava hlavně jen v mužské fantazii, jen ta představa můsí být pro pány velmi rajcující, ale ve skutečnosti by do toho asi moc nesli...asi tak jako sex se dvěma nebo více ženami...úžasná představa ale ve skutečnosti ve skrytu duše by si to moc nepřáli zažít, dyť uspokojit jen jednu ženu je kolikrát fuška i když jsou šikovnítak co teprve s více

arrow
Neprodává v Bazaru

Pupča
Upřimně si myslím, že chlapy opravdu jsou všichni uchyláci
Trochu si zahrávám s ohněm, když se snažím bránit mužské pohlaví na dámské diskusi ale dámy pochopte, vždiť většina z nás není tak úchilných ani perverzní, je to prostě VOLÁNÍ PŘÍRODY, viňte pána Boha (Bůh byl chlap že jo? hihihi), že to tak zařídil.
Těžko se bránit takovým zbraním hromadného vzrušení jako je: pozadí, poprsí, dékoltíčky podvazíčky, latexový serepetičky ... atd.
Je třeba si přiznat, že je mnoho takových samců co skutečně jednají velmi pudově a instinktyvně. Inu příroda to tak u samečků zařídila a naším cílem je rozsévat své sémě, podmanit si co nejvíc samiček, pokořit je, odstranit konkurenci, kdo má víc samiček, kdo je dostane a porazí své soky to je alfa samec a těžkej king. Ano možná trochu naturalistický pohled na věc ale mam pocit, že je tomu tak do jisté míry nejen u zvířátek ale i u lidí. To co nás od zvířátek odlišuje je rozum, přemejšlení a díky němu někteří muži mají morální zásady a díky nim sou schopni potlačit "volání přírody". Možná nás není většina ale existujeme!

PS: pod pojmem úchil si představim pedofila, co v parku přepadává holčičky. Samozřejmě nechi tu chytat za slovíčka vim jak si/ste to myslela. Ale prostě se mi nelíbí todle to házení do jednoho pytle a přeju ti aby si co nejdřív potkala chlapa co ti dokáže že nejsme takový "úchilove"

stranger
jako je: pozadí, poprsí, dékoltíčky podvazíčky, latexový serepetičky ... atd.
Tak to spíš patří někam jinam, do takových těch domů s červenou lucerničkou, od swingers něco takového zřejmě nelze očekávat.

Pán Bůh

stranger
viňte pána Boha (Bůh byl chlap že jo? hihihi),
Tuhle jsem viděla takový bonmot, nic ve zlém: "Když Bůh stvořila muže, v podstatě jen žertovala."

arrow
Neprodává v Bazaru

stranger
Ahoj obránče mužů já to nemyslela ve zlém další má slova byla, že vám to my ženy nemůžeme vyčítat a v podstatě nejsme moc jiné než vy a rozhodně to není od boha ale evolucí vytvořenomyslím,že kdyby tě buh slyšel tak by se na obláčku obracel jakou chlípnost si na něj hodil

arrow
Neprodává v Bazaru

hašlerka
Tak to spíš patří někam jinam, do takových těch domů s červenou lucerničkou
No to taky i když v těch domech jak popusiješ choděj děvčata spíš v rouše adamově. Měl sem na mysli spíš jak se zdravej chlap když příde do styku se zdravou ženskou, která o sebe dbá má hezký šatečky nedejbože hlubší výstřih má ubránit tomu volání přírody HOŮŮŮ? Huh na to si nepomyslela? Diť mi sme jenom unavený kucí

hašlerka
Tuhle jsem viděla takový bonmot, nic ve zlém: "Když Bůh stvořila muže, v podstatě jen žertovala."
Pffff to zní blbě "Bůh stvořila..." diť to nejde do úst a to sem si myslel že máš jazykový cit . Jak to podle tebe budeš skloňvat podle vzoru žena?

arrow
Neprodává v Bazaru

Pupča
Ahoj obránče mužů já to nemyslela ve zlém
Diť já vim ale bránit musim

Pupča
kdyby tě buh slyšel tak by se na obláčku obracel jakou chlípnost si na něj hodil
Dobrá tedy. Žena je dílo satanovo tak a máte to

stranger
o sebe dbá má hezký šatečky nedejbože hlubší výstřih má ubránit tomu volání přírody HOŮŮŮ
Ale tak to samozřejmě chápu!

stranger
to sem si myslel že máš jazykový cit
Ach, slyšel jsi něco o paradoxu? Ten je právě přístupný jen těm, co mají jazykový cit...

stranger
Gentlemani biť sou ohroženým druhem tak stále žijou
Žíjí, ale většinou jsou už zadaní a nebo dokonce ženatí, nebo jsou to homo*exuálové.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ladynka
většinou
To je důležité slovíčko "většinou" většinou neznamená vždy. Je to o tom s jakými lidmi/přáteli se stýkáš ne nedarmo se říká že, vrána k vráně sedá. Kdo hledá a neztrácí víru možná, snad najde a kdo sedí s rukama v klíně nenajde určitě a já vám samozřejmě přeju dámy asbyste našly. Je to vskutku nelehký úkol.

stranger
většinou neznamená vždy
Já mám smůlu na ty ženatý, bohužel. Naposledy to dopadlo, tak že jsem málem odvedla nevědomky tátu dvou dětí. I teď když si na to vzpomenu, tak mi je opravdu trapně. Ale nevěděla jsem to, dozvěděla jsem se to zcela náhodou.
Nebo jsou opět ženatí a nabízí mi, abych byla jejich milenka. Naposledy mi jeden podnikatel nabídl 20 tisic měsíčně. Razantně jsem to odmítla, mám přece svoji hrdost.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ladynka
Naposledy mi jeden podnikatel nabídl 20 tisic měsíčně.
Wow no to vám musí jistě lichotit jistě ste atraktivní ženská na druhou stranu jestli "pan podnikatel" dělal do pornoprůmyslu tak by si vás odepsal z daní (Bez urážky madam nemyslim to zle). Dobře že, ste odmítla

arrow
profile_image
millli
od 11. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych nikdy nešla do vztahu ,abych vzala dětem tátu.když jsou rozvedeni,tak to chápu,ale nechápu ty ženský co zničí rodinu

arrow
Neprodává v Bazaru

millli
nechápu ty ženský co zničí rodinu
Hej hej hej to jako za to můžou ty milenci a milenky?? Tak to je pěěěěkná blbost madam. Ten pan otec nebo paň máma je přeci svéprávná a má svuj mozek tak to neházejte na ty milence a milenky .

millli
Já bych nikdy nešla do vztahu ,abych vzala dětem tátu.když jsou rozvedeni,tak to chápu,ale nechápu ty ženský co zničí rodinu
My se seznámili na jedné školní akci, kde jsem dělala za barem (nedělám nic do hotelnictví) a tam jsme se seznámili. Slovo dalo slovo, číslo na mobil dalo číslo na mobil. Scházeli jsem se a já se ho snad 2x ptala jestli je svobodný a on že ano, ať nejsem paranoidní, ani prstýněk neměl. Byla jsem spokojená, choval se ke mě moc pěkně. Jednou mě vezl dom z jedné akce a zazvonil mu mobil a on rozčílenej ho položil a já se začala smát a říkám přítelkyně? A on úplně vážnou tvář a prej jak to víš? Pak zatrnulo mě a z něj to začalo lézt. Že má dvě děti, že se stou ženou rozvede a děti si vezme do vlastní péče. Tehdy jsem neřekla ani půl slova a vystoupila z auta. Nevěděla jsem to, nikdy bych do ničeho takového nešla. Teď jsme kamarádi, avšak pořád to na mě občas zkouší. Ale já vím, že nejsem mrcha, takže jsem klidná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené