Ahoj, dlouho jsem přemýšlela, jestli toto téma založit, abych se zeptala na vaše zkušenosti a rady.
Do školy jsem chodila s jedním klukem, on teda do jiné třídy než já, vždycky mě strašně přitahoval, ne ale, že bych s ním chtěla chodit nebo něco takového, ale šlo pouze o sexuální přitažlivost. Pak jsme se pár let neviděli a já na něj zapomněla až do minulého roku, kdy jsme se opět setkali. Začali se spolu bavit, vídat se častěji, doufala jsem, že třeba k němu cítím něco víc a že bychom mohli být spolu a i z jeho strany byl zájem. Dali jsme se dohromady, ale vydrželo to sotva dva týdny, vůbec jsme se nemohli v ničem shodnout, během té doby, co jsme byli spolu jsme se pořád hádali. Shodli jsme se jen v sexu, který byl nejlepší, jaký jsem kdy zažila. Vždy, když ho potkám, tak bych se na něj nejradši vrhla (zní to blbě, já vím ), ale nešlo by o nic jiného, než o sex, u něj ale vím, že chce vztah. Proto se chci zeptat, máte někdo s tímto zkušenosti a jak jste se tomu ubránili nebo jak jste se tohoto pocitu zbavily? Začít se mu vyhýbat je blbost, známe spousty společných lidí, o ktré bych nerada přišla.

Reaguji na Monus: Myslím, že by mu to neublížilo, to rozhodně ne i z jeho strany je vidět, že by chtěl, ale zase se vždycky držím jen kvůli tomu, že vím, že si jinak nerozumíme, jinak bych s ním i chtěla třeba být, je zábavný, sympatický, ale prostě rozumíme si jen jako kamarádi a právě nechtěla bych, abych s ním začala mít třeba sexuální vztah a pak ho díky tomu jednou ztratit jako přítele. Chtěla bych prostě se té přitažlivosti k němu zbavit..

Reaguji na Monus: Právě proto se z toho chci vymotat..

Reaguji na Monus: Děkuju za radu, ale je to těžký

arrow
profile_image
Fifika
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nesty: Hmmm, fyzicky tě přitahuje, sex byl úžasný. Je ti sympatický, je zábavný,je ti s ním fajn a chceš s ním být, ale hádáte se. Ale tak to v lásce a ve vztazích chodí.
Můžu se zeptat kolik je vám let, a jestli jsi už měla vážný, dlouhodobý vztah?

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

s ex jsem si rozuměla ve všem jen né v sexu - bylo to oničem. s přítomným nám to vlastně klape jen v sexu ale bohatě to stačí . . . pořád to mezi náma jiskří a nejvíc, když si vyměňujem názory. až postupem času začínám ovládat to, jak s ním zacházet, abychom se zbytečně nehádali. tenhle stav mi vyhovuje, protože se prostě občas potřebuju vyhádat. ale když hold nejsi na hádání, tak ho rači nech na pokoji, ať nejsi za potvoru

arrow
profile_image
Fifika
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Monus: Cituji Fifika: hádáte se. Ale tak to v lásce a ve vztazích chodí.

...odkdy?

Vytrženo z kontextu. ale je to o tom že vzájemná chemie a fyzická přitažlivost je moc důležitá. Časem spolu dva buď najdou společnou řeč a bude jim to klapat, anebo se neshodnou a pak spolu být nemůžou.

Reaguji na Fifika: Náct už nám dávno není a vážný vztah jsem měla i on, ale já nechci někoho, s kým si rozumím jako s kamarádem a ne jako s partnerem. Nejsem nijak na chlapech závislá a nepotřebuvu si z něj dělat zpovědní vrbu, který řeknu, kdy mě kamarádka naštvala. Chci si s ním ale v klidu sednout k televizi a nehádat se o to, na co se budeme dívat. Vzath snad má být o porozumění a ne o hádkách.

Reaguji na kivus: Ano, občas, ale ne se hádat celý den v kuse. Snad kdy jsme se spolu nehádali bylo ven při sexu

arrow
profile_image
bziiiza
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jako chemický procesy v těle jsou fakt zrádný to vím z vlastní zkušenosti. Mám kamaráda,kterého znám od svých asi 11let(známe se už 12let),od prvního pohledu se mi moc líbil a přitahoval mě. No v té páté třídě jsme spolu "chodili" -ještě to bylo dětské. No dětská láska pak skončila,ale zůstali jsme kamarádi a rozuměli a rozumíme si fakt ve všem,i to jiskření mezi náma je přímo vidět,ale když jsme jednoho dne,v mých 17 se chtěli spolu vyspat,tak to prostě nešlo.Pár marných pokusů a oba jsme věděli,že to prostě nejde,ani na to nedošlo. Nepochopila jsem to dodnes,proč to tak bylo,jen vím,že jsme se tomu oba tenkrát zasmáli a nikdy víc o tom nemluvili a zůstali jsme kamarádi. Ale musim říct,že jsem to dodnes nepochopila,pouze jsem přijala fakt,že to nebude fungovat. Ty by jsi si to taky měla uvědomit a prostě to přijmout a buď ráda,že máš skvělého kamaráda. Měli jste se potkat a měla,nebo máš, se od něj něco naučit. Já mam už přes 2roky jiného partnera,se kterým mi to klape ve všem a neměnila bych za nic na světě

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Monus: Cituji Fifika: hádáte se. Ale tak to v lásce a ve vztazích chodí.
...odkdy?

Tak třeba když se sejdou dva dominantní cholerici Ale to je o tom, že se ve své podstatě na tomhle stylu komunikace shodnete a umíte (naučíte) se s tím pracovat.

Cituji Nesty: Dali jsme se dohromady, ale vydrželo to sotva dva týdny, vůbec jsme se nemohli v ničem shodnout,

Tohle jsem zažila. Já "A", on "B". Já tohle, on tamto.... Žádné naschvály, tak to prostě bylo. A to už je moc - nefungovalo to. A byla jsem to já, kdo měl potíže to pochopit a myslela jsem si, že se to dá "urvat". S odstupem času jsem musela uznat, že nedá. Ještěže měl aspoň on rozum .

Cituji Johannka: on rozum

Rozum jsme měli oba, proto jsme to ukončili, ale stejně pořád nevím, jak se té přitažlivosti k němu zbavit

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nesty: Rozum jsme měli oba, proto jsme to ukončili, ale stejně pořád nevím, jak se té přitažlivosti k němu zbavit

Té se jen tak zbavit nedá. Snad jediné, co se dá dělat, je ovládnout se. A pak čas.
A máš svůj rozum, to je dobrý

Reaguji na Johannka: Chtělo by to na to nějaký tabletky

Reaguji na Nesty:
Když jste oba nezadaný a on by s tím souhlasil, tak proč ne.
Třeba by vám to s odstupem času klapalo i ve vztahu, možná jste dozráli.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené