Ahoj holky! Chci jít na zvětšení, ale děti ještě nemám. Máte zkušenosti před a následně po prodělaném těhotenství? Co jsem tady četla, tak komentáře na silikony před těhotenstvím jsou spíše skeptické... Děkuji za příspěvky!

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, ono stačí podívat se kolik celebrit si po těhotenství nechalo prsa znovu upravit. Moje známá byla na augmentaci po prvním dítěti, cca za dva roky otěhotněla znovu. Po ukončení kojení druhého dítěte má prsa hodně pokleslá. Jí to nevadí, prej jí stačí push upka, ale bez podprsenky jít nemůže. Do druhé operace zatím jít nechce, ale podle mě by potřebovala.

pokud nemáš deprese z toho co máš teď a plánuješ třeba během 4let děti, tak počkej a nebo pokud budeš mít peníze na další operaci po kojení, tak můžeš jít hned, ale myslím, že silikonový prsa dostanou mimčem krutě zabrat a budou potřebovat opravit

A vy jste teda obě šly až po dětech? Celebrita nejsem, takže taky nechci vyhazovat peníze oknem...já si totiž momentálně ani nejsem jistá, jestli někdy děti mít budu. Asi to nemám v sobě ještě vnitřně uspořádané. Deprese jako takové nemám, ale která ženská se nechce líbit. Mám tak slabé 1 a ještě k tomu vystouplou hrudní kost, takže to vypadá, že nemám vůbec nic.

arrow
profile_image
Terr
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já třeba ještě děti nemám ..pokud děti nechceš vyloženě třeba za rok, za dva, tak do toho jdi..pokud to doktor vyloženě nepo*ere, tak ti maximálně klesnou..v mým případě lepší když pak budu mít pokleslý prsa, než to co bylo předtím a ještě vykojený..navíc pochybuju, že nějaká mamina bude mít peníze na operaci, když všem z mýho okolí nezbývá ani na krémy proti vráskám .. Já bych se rozhodně dalších pár let netrápila kvůli malým prsoum..

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Terr: navíc pochybuju, že nějaká mamina bude mít peníze na operaci

Tak když na to má teď před dětmi, tak proč by na to neměla po dětech?
Reaguji na ketonika:
Já bych počkala... třeba se ti prsa po dětech zvětší a augmentaci potřebovat nebudeš Nebo si to necháš potom jenom zvednout. Uvidíš, jak se ti změní prsa a pak s tím něco můžeš dělat. Teď pokud jsi mladá a máš hezká (byť malá) prsa, tak proč to řešit?

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Terr: Já bych se rozhodně dalších pár let netrápila kvůli malým prsoum..


S tím souhlasím, když jsem se rozhodovala, tak každý jen psal - lituju jen toho, že jsem nešla už dávno A je to pravda! Nevím kolik ti je, ale když si těma dětma nejsi jistá? Třeba po nich zatoužíš ve čtyřiceti, a tak dlouho přece čekat nechceš

arrow
profile_image
Terr
od 17. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je mi 18, a než do mě zase nějaká budete rýpat, že jsem na to mladá, tak já ty prsa měla fakt hrozný, spíš teda neměla než měla.. Já děti rozhodně tak 5-8 let neplánuju, chci na vysokou, chci si najít práci nejdřív..takže tak

Cituji DanielaM: Tak když na to má teď před dětmi, tak proč by na to neměla po dětech?

Třeba proto, že děti taky něco stojí.. Kort jestli někdo nemá po kom podědit kočárek a další "blbiny", který jsou potřeba..

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ketonika: A vy jste teda obě šly až po dětech? Celebrita nejsem, takže taky nechci vyhazovat peníze oknem...já si totiž momentálně ani nejsem jistá, jestli někdy děti mít budu. Asi to nemám v sobě ještě vnitřně uspořádané. Deprese jako takové nemám, ale která ženská se nechce líbit. Mám tak slabé 1 a ještě k tomu vystouplou hrudní kost, takže to vypadá, že nemám vůbec nic.

Já teda šla až po dětech, ale pokud v nejbližší době děti neplánuješ, tak bych asi do toho šla. Já měla před dětma 4 prsa, takže se neumím vžít do tvé situace. Ale počítej s tím, že po dětech budeš muset třeba znovu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Terr: Já třeba ještě děti nemám ..pokud děti nechceš vyloženě třeba za rok, za dva, tak do toho jdi..pokud to doktor vyloženě nepo*ere, tak ti maximálně klesnou..v mým případě lepší když pak budu mít pokleslý prsa, než to co bylo předtím a ještě vykojený..navíc pochybuju, že nějaká mamina bude mít peníze na operaci, když všem z mýho okolí nezbývá ani na krémy proti vráskám .. Já bych se rozhodně dalších pár let netrápila kvůli malým prsoum..

To je jak sázka do loterie Je také možné,že peníze bude muset vyhodit 2x i 3x..můžou přijít komplikace a + po dětech další peníze na opravu (je nějaké procento žen,co se jim prsa jak přírodní,tak silikonové vůbec nijak nezmění)..Na kočárek a jiné věci si můžeš našetřit před a nebo v průběhu těhotenství Tak jsem to udělala já...,nerodíš přeci hned po oplodnění,máš na šetření času dost A když na to příjde,tak šetřit na prsa můžeš také předem a když budou prsa pěkná i po dětech,tak peníze využiješ jinak..
Já osobně jsem zastáncem počkat až po dětech...

Já jsem šla až po dítěti - jednom a nevím jestli příjde další za 4-5let... Před dítětem jsem je měla OK, po dítěti prázdný. Neznám nikoho, kdo by měl po dítěti hezčí prsa než před Ketonika, musíš vědět sama, jestli je tolik chceš.... jestli na ně máš

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud je kočka v situaci, kdy je jí 20let, trápí ji malé poprsí, není vdaná a v nejbližší době miminko neplánuje, proč na operaci nejít?

Nikdo předem neví, v kolika letech bude mít potomky, navíc nikdo vám nezaručí, že si stále udržíte stejnou váhu. Prsa mohou povolit z mnoha faktorů a kvůli těhotenství bych to neodkládala.

Implantát drží pod svalem na kterém drží pevně. Nikam se neposune a povolit může jedině vaše vlastní prso a to by povolilo tak i tak.

A upřímně, raději si užiju sexy dekolt už jako svobodná, než čekat až po dětech.

Cituji Dirtyangel: raději si užiju sexy dekolt už jako svobodná

Pokud děti neplánuješ v nějakém hodně blízkém období tak na co čekat. Ale je třeba počítat s variantou, že na 99% po kojení budeš muset jít na reoperaci. Nebo nekojit. Ale já jsem velký zastánce kojení, takže pro mě by to bylo nepřijatelné, nemít mimčo u prsu. Je to ten nejrásnější pohled na světě, na sosající miminko.
Já jsem před těm x lety na operaci neměla odvahu, takže jsm si počkala až do loňského roku. Ale kdybych nebyla srábeček, tak jsem je měla už ve 20 letech. Jo a taky peníze, že

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ketonika:
Pokud po tom opravdu toužíš,trápí tě co ted máš a není to jen nějaký rozmar,tak do toho jdi.Po dětech by bylo sice dobrý,ale jestli jsi mladounká,tak můžeš"po dětech" čekat třeba 10let..Samozřejmě musíš dopředu počítat s možnou reoperací,nebo výměnou.Ale jsou i holky co po kojení ty prsa nemají tak poznamenaná. Já jedno dítko mám,možná někdy bude druhý,ale bohužel kojení pak neplánuju :/ mě bohužel přineslo samé problémy a špatné zkušenosti.Asi sem jedna z mála...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji sartre: Nebo nekojit.

Kojení jako takové ti prsa přeci nezničí.Záleží jak máš elastickou kůži a taky jak v těhotenství na prsou přibereš..Jsou ženy co kojí klidně i 2 roky a následky žádné..Já neměla štěstí na kojení a kojila jsem opravdu málo,prvního syna né celé 3měsíce +UM a druhého jenom 14dní a prsa dopadly katastrofa!strie se mi udělali už ze začátku těhotenství ,protože se mi zvětšili z B na D-E,to byla síla..Byly větší než teď po zvětšení!A po porodu mlíko nikde
Když si některá myslí,že nebude kojit aby měla krásná prsa,tak je to jenom naivita Záleží jenom na pokožce a genech té dotyčné..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené