arrow
profile_image
Anarion
od 7. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Docela by mě to zajímalo,
linky si dělám téměř každý den ( na horní víčko) a je mi jasné že očím a kůži okolo to nijak neprospívá ale škodí to nějak moc ?
Budu pak mít třeba víc vrásek v pozdějším věku ? Oči samozřejmě pečlivě odličuju a na noc mažu očním krémem ale teď jsem si pořídila gelové linky od Catrice a jdou strašně špatně odličovat, tak mě napadá tahle otázka
Budu moc ráda za vaše názory
btw: myslíte, že stíny na tom jsou lépe nebo ne ?

arrow
profile_image
Lalka01
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já používám tekuté oční linky každý den asi 7 let a víčka očí i okolí mám pořád stejné, žádná změna k horšímu..jestli budu mít vrásky ve starším věku, to se uvidí, ale pochybuju.

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím, že produkt jako takový neškodí (pokud si nekoupíš něco těžce no name bez atestu), spíš dávej pozor na odličování. Dření kůže a tahání ti vrásky a vytahanou kůži dřív nebo později způsobí. Na tekuté linky je dle mého nejlepší dvousložkový odličovač, např. Yves Rocher chrpový je super! Jde s ním dolů vše.

já tekutý linky používám už asi přez 2 roky a to dá se říct každý den, večer vždy odličuju, linky si nekupuju nějak drahé nebo značkové a zatím mi to s očima nic nedělá , tak bych řekla že to neškodí nebo aspoň né nějak víc než jiná dekorativní kosmetika

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené