Reaguji na netík:

aha jasně.. no mě jde hlavně o to břicho teda..s tím mám problém největší.. co znamená, když se to nebude přehánět? 20-30 min je v normě?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Violett.ka: Břicho je právě jediná část, která se může posilovat každý den. Rychle regeneruje, takže naopak, půlhodinka každý den je ok.
Jinak souhlasím, cvičit klidně každý den, ale střídat ty jednotlivé partie, je tak založená spousta cvičících programů např. od Beachbody apod.

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji moniiik: jen mě občas znepokojili různé články, ve kterých popisovali každodenní cvičení jako škodlivé.

Existují dokonce i lékaři kteří tvrdí, že cvičení je škodlivé. Nic si z toho nedělej.

Cituji Violett.ka: mě trošku zaráží jedna věc, když budu denně posilovat na břicho, nohy atd.. ty samé cviky, tak je to škodlivé,příp. neúčinné?

Záleží na cvicích. Velká zátěž může skutečně ublížit.

arrow
profile_image
netík
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Violett.ka: Ano to je v pořádku - břicho je opravdu problémové a může se cvičit každý den - a taky tam pracuješ se svou vahou, takže se to "nedá" tolik přepísknout jako třeba když se cvičí se zátěží.

Reaguji na Bresaryk: Reaguji na netík: Reaguji na PardGalen:

díky za info

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Martinice: Jj běhám s kámoškou. Sama bych se nedonutila. Vzájemně se hecujeme a přemlouváme jedna druhou ať jde. Po běhání si dáváme cviky na břicho a zadek. Už se těším na výsledky. Přeju ať začneš taky brzyy

arrow
profile_image
maggie6
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Bresaryk: Břicho je právě jediná část, která se může posilovat každý den.

Cituji netík: Reaguji na Violett.ka: Ano to je v pořádku - břicho je opravdu problémové a může se cvičit každý den - a taky tam pracuješ se svou vahou, takže se to "nedá" tolik přepísknout jako třeba když se cvičí se zátěží.

Na to břicho zase bacha...Přepísknout se to dá, když ho posiluješ špatně, tak zatěžuješ záda.
Důležitý je taky posilovat hluboký stabilizační systém!

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Také nad tím přemýšlím, ale třeba Jillian Michaels má trénink 30 Day Shred a ten je zcela jasně koncipován tak, že se každý den půlhodinku posiluje s vlastní vahou, max. lehkými činkami. A u Jillian si říkám, že ví, co dělá, tak by snad nic "závadného" nevypustila do světa...

arrow
profile_image
tadyta
od 19. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak holky nevím, ale snažím se pravidelně cvičit, někdy to jde samo, jindy se k tomu musím dokopávat. A partie rozhodně nestřídám. Necvičím na strojích, ale vlastní vahou. Moji předlohou jsou posilovací části z aerobiku. Cvičení na různý partie znám docela dost a tak jen cvičím různě, ale pokaždý všechno... Jedu takový kolečko prsa, ruce, záda, břicho, stehna, zadek a nakonec válení se a protahování...
A k tématu: nemyslím si, že by mi to nějak škodilo. I když jsem cvičila každý den - postupně přidávala a končila jsem na max. hodině posilování denně. Spíš naopak, cítila jsem se dobře, tělo mě nebolelo a cítila jsem, jak se zlepšuju.
A rozhodně jsem nikdy a nikde nečetla o tom, že bych neměla cvičit třeba břicho každý den... A myslím, že je to trochu i zbytečnost. Každá z nás snad pozná, kdy máme dost a když břicho po posilování druhý den bolí, je podle mě spíš něco špatně - dýchání, zbytečné přepínání, málo protažení. Spíš by se podle mě mělo cvičit pro dobrou náladu a ne pro to, aby jste se druhý den nemohly hnout...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jojo každý den v takhle akorátních dávkách je v pořádku. Pak záleží co od toho očekáváš, upozornuji ze pokud nechcete mit nohy jako rambo ,tak cvicte jen dvakrat tydne na nohy a hlavne ne na posilovacích strojích - ty dělají ty "kohoutí nohy". Je dobre ze je cim dal tim vic lidi, kteri maji radost z pohybu. Jen tak dal holky.

No já nevím, můj trenén cvičí každý den a jako fakt ne jen 30 minut Asi by to nedělal, kdyby to bylo škodlivé

Reaguji na moniiik:
Určitě každodenní pohyb pro zdravého člověka je naprosto vpořádku. Záleží samozřejmě na druhu cvičení, ale obecně platí, že pokud tě po něm bolí svaly(jsou namožené), musíš mít do dalšího cvičení 48h pauzu anebo vystřídat s jiným druhem pohybu. Pokud vím, při bodyrocku se střídají cviky, sestavy cviků i cvičení intervalová s časovými, takže zatěžuješ pohyb. aparát i kard.vask. systém rovnoměrně. Fandím všem sport. nadšencům, ikdyž já se mezi ně řadím teprve pár měsíců, ale je to vášeň a hlavně to dělám jen a jen pro sebe ............

arrow
profile_image
missshop
od 15. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cvičím denně a je mi fajn, jak píše Tomáš, tělo si samo řekne: stop!

arrow
profile_image
Gladysska
od 28. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já zastávám názor, že aspoň jeden den v týdnu bych si dala klid, aby se svaly zregenerovaly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené