arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, stala se mi taková nepříjemná věc, nesla jsem kávu a neštastnou náhodou jsem jí část vylila na koberec[cry]. Nevíte prosím někdo, čím se dá ta vzniklá skvrna na koberci odstranit? Budu moc ráda, když mi někdo poradí prosím. Díky předem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

takže jsem to snad nakonec vyřešila.použila jsem koralan pro strojové čištění koberců a na to ještě citron vydrhla houbičkou a pak vysála vysavačem na mokré vysávání a zdá se ,že koberec je téměř v původním stavu..

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím o radu. Měla jsem půjčený stepper a já blbec jsem na něm cvičila na vlněném ručně vázaném koberci . Teď jsem objevila skvrnu od toho, jak se odíraly kovové součástky - jako u dveřních pantů. Poradíte co s tím? Díky.

arrow
profile_image
Tiina
od 13. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

džína... no jestli to dobře chápu, tak je to špinavé od šmíru? Taková ta černá mastnota? Tohle já peru i z oblečení naprosto spolehlivě přípravkem na ruční praní od Eurony. Není drahý na to jak dlouho mi vydrží a když někam jedeme, tak ho mám vždycky sebou. Zvládne skoro všechny fleky. Je na principu enzymatického štěpení a tu skvrnu prostě "sežere"

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené