arrow
Neprodává v Bazaru

Za mě naušnice pro ženu jednoznačně ANO! Vypadá to hezky a dotvori vzhled, doplní oblečení..
Já měla odmala "normální" 2 dírky a paxem si ještě nechala nastřelit 2 do leveho ucha a nebyl s tím žádný problem..
Jinak já píchala 2 naušnice bratrovi (jsem zdr. sestra), pichla jsem mu jehlu zezedu, na ni nasunula naušnici, protahla ven a bylo to..
Já mám doma mezi 25 a 30 páry naušnic a pořád hledám další (hlavně na fler.cz)

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě do toho jdi. Mám dírky od malička a nedovedu si představit nenosit náušnice.
Nikdy jich není dost. Mám jich spoustu a je to krásný doplněk k oblečení. Nosím je všude, do fitka, na lyže, do bazénu,do práce, na ples - na každou příležitost mám jiné. Tak nedej na manžela a hurá do toho.

Já bych do náušnic určitě šla! Sama jsem si je nechávala nastřelit až někdy v 16 letech a musím říct, že ačkoli jsem tehdy měla jen ty nastřelovací pecičky s kamínkem, tak mi to úplně rozzářilo obličej.

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Klasické 2 dírky mám píchnuté od mala. Nikdy jsem neměla žádný problém s alergií, takže nosím hlavně bižuterii, která je pro mě cenově dostupnější.
Před měsícem jsem si nechala od kamarádky píchnout ještě jednu dírku do lalůčku a jednu nahoru do chrupavky druhého ucha. Dala jsem si tam obyčejné náušnice a neměla jsem s tím skoro žádný problém. Akorát jsem do toho hned rvala tlustší náušnice, takže to trochu krvácelo, ale jinak v pohodě.
Pokud se o to budeš aspoň trochu starat, tak bys žádné problémy mít neměla. Akorát si dej bacha, ty nové dírky lehce zarůstají.

jak už tady někdo psal, náušnic není nikdy dost

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky si sebe bez náušnic nedovedu představit...Vím, že v nemocnici propichují (u nás za 250 Kč), v salonech nastřelují, ale cenu nevím...myslím, že to bude taky nanejvýš tolik...

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Samozřejmě, že bych do toho šla, vůbec si nedokážu představit, že bych uši propíchnuté neměla. Zrovna nedávno jsem na to myslela, že bez naušnic ani jen tak nevyjdu ven..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám náušnice už od malička a neznám snad nikoho, komu by neslušely Jako miminku mi je normálně propíchli u doktorky, ale ve 3. třídě jsem si nechala nastřelit další 2 dírky, a před 3 měsícema i nahoru do chrupavky a ani trošku to nebolelo (a to jsem docela posera). Takže za mě do toho určitě jdi, a ničeho se neboj

Reaguji na Áď4: Na jakých odděleních v nemocnici to propichují? Dávají k tomu i náušnice rovnou, nebo jen propíchnou a doma si dám svoje?

Právě že celé odpoledne se ptám známých na icq, kde se to dělá, ale nikdo neví, protože všichni je měli propichnuté jako miminka.

Takže můžete mi ještě poradit, kde? V jakých salonech? Kosmetických?

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Uši jsem si nechala propíchnout v 25 letech, když jsem byla těhotná. Dělali mi to v nemocnici a dali rovnou naušnice. ( Tu jednu dali obráceně . Pořád jsem po tom toužila, ale i jsem měla strach. Nikdy jsem nelitovala.

Cituji aurecon: Takže můžete mi ještě poradit, kde? V jakých salonech? Kosmetických?

Poprvé jsem si je nechala nastřelit v kosmetickém salonu a další dírky přímo ve zlatnictví...

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aurecon: To právě nevím, znám to jen jako údaj z ceníku některých výkonů ...tipla bych to možná na chirurgii, ale nejsem si jistá...A v salonu to máme v sousedním městě ve zlatnictví, kde to mají přímo napsaný na ceduli, že provádí nastřelování náušnic

Tak všem děkuju Zítra zajedu do města a poptám se ve zlatnictví.

arrow
profile_image
shaolinka
od 13. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem přímo posedlá naušnicemi, je skvělý když je pak můžeš střídat. Jinak na další dirku jsem si nechávala nastřelit naušnici u kadeřnice, ani to nebyl žádný velký salon, právě o to to bylo levnější. Ale nikdy ne propichovat sama doma!! Jinak dirky mi nehnisali, ale i tak jsem zezačátku mazala framykoinem, je na to výborný.

Za mě taky rozhodně ano. Vlastně snad nevím o nikom ze svého okolí, kdo by neměl propíchnuté uši. Já měla náušničky už jako hodně malá a asi to byla taková éra, že všechny holčičky to tak měly. Přijde mi to takové přirozené u ženy.

arrow
profile_image
2broucci
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje teta si nechala propíchnout uši v 65 letech, dostala to k narozeninám od dcery. Náušnice teď nosí hrozně ráda.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené