Cituji aurecon: Ještě mě zajímalo. Existují ještě takové ty klipsny, kde nejsou třeba dírky? Abych vyzkoušela, zda mi budou náušnice slušet?

Jo existují. Já jich mám spousty. Různé kroužky a malé perličky.
Mě to teda nebolelo, když jsem je nosila. Nejedná se o klasické klipsny, do kterého se Ti sevře lalůček. Jsou převážně jemné a otvírají se na slaboučké perko.

Reaguji na True: Fakt? A kde jsi je koupila?

Reaguji na aurecon:
Ségra mi je vždycky odněkud přivezla. Naposledy z Brna.
Teď je hledám na netu.
Zatím nic. Když něco najdu, dám Ti vědět.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já měla uši propíchlé v 17-ti a nelituji, přesně jak holky píšou, nedovedu si už teď představit, že bych náušnice neměla - budeš se cítit líp, ženštěji, víc ozdobená. Manžela taky nechápu - co je to "zbytečné utrácení peněz" ?!
Jo a nastřelení je asi lepší, já měla propíchnuté injekční jehlou a hojilo se mi to asi dva týdny, pokaždé se to muselo vytírat peroxidem, natírat, .... nic strašného to není.

arrow
profile_image
Kammi
od 21. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Naušnice jsem si nechávala nastřelit před pár lety a za jedno nastřelení (i s naušnicí, která měla v uchu zůstat než se dírka úplně zahojí) jsem dávala 100 Kč, ale to je maloměstská cena. Vůbec si nepamatuju, že by to bolelo. Spíš jsem se lekla velký rány, kterou vydala ta nastřelovací pistole. A žádné další problémy jsem s tím pak neměla. Takže podle mě není důvod, proč do toho nejít.

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mám píchnuto od mala a naušnice nenosím, vadí mi. Dceři jsem uši nepíchala, nechám ji, ať si rozhodne sama o tom, zda chce či ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni, já mám nastřelené naušničky měsíc. Nebolí to, jen to štípne. Mám z nich radost.

Reaguji na aurecon:
Tý jo, tak na tu zasouvací pružinku jsem žádné nenašla.
Jen tyhle.
http://www.cosenosi.cz/cosenosi/eshop/4-1-NAUSNICE /0/5/613-Nausnice-srdce

...

Reaguji na True: Díky, že sis s tím dala práci.

Myslíte, že to nastřelují i na ušním?

arrow
profile_image
Saryk
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sama jsem si propíchla uši sterilní jehlou někdy na střední škole a nic mi nehnisalo. Neumím si představit, jak by mi bylo bez náušnic, mám je ráda, a zrovna stříbrné tenké větší kruhy nejvíc.
Moje sestra náušnice dodnes nemá a nevadí jí to, je to asi případ od případu

Když to chceš, jdi do toho, je to tvoje tělo. Takhle jsem si kvůli chlapovi nikdy nenechala píchnout piercing do pupíku a občas mě to i teď zamrzí

Cituji aurecon: Myslíte, že to nastřelují i na ušním?

To určitě ne, na ušním se nic takového nedělá, myslím.
Uši ti propíchne obvoďák a nebo ve zlatnictví (nastřelý), ale prý se to už nesmí, nevím...
Ale, já jsem si 1 náušnici nechávala nastřelit cca před rokem a vše ok
Nicméně, ještě v 15 jsem si nechala udělat 2 náušnice a katastrofa, i když jsem vše poctivě desinfikovala, po týdnu jsem je musela sundat, hnisalo mi to a měla jsem z toho horečky.

U toho obvoďáka, to dělají klasicky jehlou a je to nezvyk, určitě si nekupuj žádne kroužky, ale pecky z chirurgické oceli. Protože, když nejsi zvyklá, v noci by ti jiné náušnice hodně vadily.

Já mám náušnice od 12, dírky mi dělal známý na ORL klasickou jehlou a v pohodě.

Mamka si taky nechala píchnout uši po čtyřicítce, je hrozná citlivka, tak jsme na ni doma nalehli a taťka jí to píchl v leže na posteli (je zdravotník). Obě máme dírky pěkně uprostřed (to zní strašně ), někde to dělají níž a pak se zbytěčně ve stáří prověšují.

Mamča si to teď vynahrazuje, hrozně se v naušnicích vyžívá

teď už bych si uši nedala.. v uchu máš různé body a z naušnic tě pak může bolet hlava. mě to dělali jako malé holce, když sem z toho ještě neměla rozum. náušnice stejně nenosím, protože mám alergie na různé kovy

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také si život bez náušnic nedokážu představit. Jak už tady někdo psal, každý den si beru jiné, podle oblečení Hezky to dotvoří vzhled. A kdybych neměla nášnice, měla bych pocit, že mi něco chybí. Patří to k ženskosti Jinak myslím, že lepší je nastřelení, nechávala jsem si kdysi nastřelit třetí náušnici. Na manžela nedej a jdi do toho!

arrow
profile_image
kexinka
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechala jsem si nastřelit před pár lety a paráda. Jako první náušnice doporučuji z chirurgické oceli, uši se s nimi nejlépe hojí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené