arrow
profile_image
Spells
od 30. 12. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, Mohl by mi někdo poradit, zda se dá napsat nějaká smlouva, o spolubydlení ? Chceme si s kamarádkou pronajmout byt (společné bydlení) Ale i když ji věřím, tak jsem člověk, co hodně přemýšlí, a nikdo nikdy neví co se může stát či co tomu druhému přelítne přes hlavu... a rád bych měl v ruce papír, že opravdu jsem třeba tu TV a podobně koupil já a né ona... a mě zajímá zda se dá nějak napsat smlouva toho, co kdo do toho bytu vložil , (Spotřebiče,nábytek,elektronika a podobně) Příkladem: Já Lednice,TV,Sporák,Jídelní stůl,Myčka. Ona: Příbory,Gauč,Skříň,Postel.
Nějak takhle.... je to pouze příklad.

Předem děkuji všem za odpověď

Když kupuješ TV, nábytek, apod. - tak skoro vždy je možnost kupovat na fakturu, t.j. dostaneš papír s tvými iniciálemi ( a zaplatíš normálně kartou nebo cash) . Já to takhle měla z podobných důvodů, jako uvádíš ty, u dražších věcí se to hodí i u případné exekuce na jednoho z obyvatelů bytu. Navíc je to takové decentnější řešení, než se hned ohánět smlouvama. Zvlášť pokud si "kamarádka" myslí, že je "přítelkyně", tak by to mohlo hned na začátek nadělat dusno

arrow
profile_image
Spells
od 30. 12. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Noo bohužel, je spoustu věci dostal k narozeninám, svátku, ježíšku,.. takže ty faktury asi nebudu mít proto bych to rád řešil smlouvou.. já ji věřím, jen prostě v takových věcech jsem strašpitel a nechci pak jen koukat že jsem přišel o tohle a támhle to... Je to opravdu kamarádka. a nic si nemyslí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené