Reaguji na lasye:
tak to by mě zajímalo také... mám to samé+ neskutečný hlad pořád!

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

55

Reaguji na Petrolejkaa: Já jsem brala Letrox, teď Euthyrox. Co vím, není v tom rozdíl. Taky mám suchou pokožku, jsem věčně unavená, spánek mi nestačí, pořád mám kruhy pod očima, furt šmejdim po ledničce, špajzu, ale naštěstí to na mně není nijak výrazně vidět (ťuk ťuk). Ale vysadit HA se bojím.

Reaguji na vicky:
proč se bojíš vysadit HA?
tu žravou mám cca posledních 14 dní, mohla bych se futrovat od rána do večera a pořád nejsem syta. A přibrala jsem 2 kg... což při takové žravé by mohlo znamenat kilo týdně a do Vánoc je ze mě vepř . To nechci... Chystám se tedy zavolat doktorce, ale bojím se, aby to nebyla reakce štítné žlázy na "předávkování Letroxem"... jak mi zvýšili dávkování (cca 3 měs nazpět) napadá mě, že se mi zase hormony srovnaly a ted je jich na moje tělo již hodně.. a proto ten hlad.. že se to přehouplo do hyperfunce, nemůže to být tak? Díky moc

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

55

Reaguji na Petrolejkaa: Bojím se co by to s mým tělem udělalo... vlasy, váha, pleť.. Bohužel si myslím, že je to možné, proto bych na nic nečekala a objednala se k doktorce... je potřeba najít to ideální dávkování. Je to ale jen názor laika.

Reaguji na vicky:
aha, to jsem nevěděla, že vliv anti může takto ovlivnit plet atd.. to se taky zeptám dokotrky.
Zítra si tam jdu zavolat....
Jen jsem se chtěla ujistit, jestli ten můj názor není utopie

arrow
profile_image
girllovesmakeup
od 9. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, beru Letrox 50 a zajímá mě, zda snižuje funkci HA? Děkuju

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na girllovesmakeup: Myslím, že ne, ale raději se zeptej Dr. Já třeba HA neberu hlavně kvůli šž vůbec

Reaguji na girllovesmakeup:
já beru HA společně s Letroxem (ted už 75) a těhotná nejsem . Nesnižuje, bylo by to psané v příbalovém letáku a já tam na nic takového nenarazila.

arrow
profile_image
girllovesmakeup
od 9. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Petrolejkaa: A jak bereš prášky? Bereš oba najednou, nebo tam mezi nima necháváš nějakou pauzu?

Reaguji na girllovesmakeup:
Letrox se musí brát samostatně, na lačno - a to nejméně 30 minut, aby se dobře vstřebal- já na prášek vždy pila kávu s mlékem a později jsem se dočetla, že se nesmí nic krom vody, že se prášek prostě smíchaný s čímkoliv jiným, než s vodou nevstřebá.
Takže jakékoliv další prášky a jídlo nejméně po 30 minutách. A HA beru zase večer

arrow
profile_image
mysulunka
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zjistila jsem, že jsem těhotná cca v 5 tydnu. Byla jsem dne u gynekologa, ale preobjednal mě na příští tyden. A ptala sem se ho na štítnou žlázu, ale moc mi neporadil. začala jsem se léčit brala jsem Thyreotom a labor. vyšetření bylov září 2011 T4 77,5 a TSH 1,8, V březnu 2012 T4–70 TSH 2,4, ale měla sem nějaké osobní problémy a v dubnu sem pod stresem zapoměla a následně přestala brát prášky. Na další anvštěve sem to zatajila (mudr to neví do teď)a bbyla sem pochválena jak se mi to lepší T4 103 a TSH 2,6. na poslední kontrole v březnu 2013 jsem měla T4 97,4 a TSH1,77, prášky nadále neberu a mudr mi je zmenila na letrox 50, thyreotom pry přestali vyrábět. Ale teď nevím co mam dělat když jsem těhotná. Ani jaké mají být hodnoty, jestli je potřeba to řešit. Jestli mam tablety začít brát nebo počkat po vyšetření na štítnou žlázu. Gynekolog mi moc neporadil. Děkuju

Reaguji na mysulunka:

Ahojky, OKAMZITE na Endokrinologii! Ted máš v rukách zdraví svého miminka. S ničím nezahálej, zavolej, že jsi těhotná a že máš hodnoty takové jaké máš.

Já sama ted byla na kontrole a paní doktorka mi x krát zopakovala, že pokud budu těhotná, že musím okamžitě, okamžitě, okamžitě zavolat, že se musí udělat rozbory, jinak hrozí opravdu mentální poškození plodu.

S ničím nečekej a fofrem se objednej! Oni tě hned vezmou. A pan gynekolog je asi pěkně natvrdlý...

Držím pěsti

arrow
profile_image
mysulunka
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj děkuji, na štítnou sem objednaná, ale až na pon.na krev a v utery k mudr. spíš mi šlo o to jestli mam začít brát prášky ještě bez vyšetření.Nebo počkat na vyšetření krve.
No s počínaní pana gynekologa nejsem moc odvařená tedy. Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na mysulunka: tak gynekolog s tím nemá nic moc společnýho. Na Endo jdi samozřejmě hned. Taky sem musela. Stav ŠŽ se dost v těhotenství zhorší

Reaguji na Moňas: tak gynekolog by měl rozhodně vědět, že nefunkčnost, či špatná funkce štítky může nenávratně poškodit mozek plodu... a upozornit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené