Ahojky,
poslední dobou se mi každou noc, nebo každou druhou noc zdají sny o tom, že mě někdo přepadne, nebo mě honí. Jeden z těch snů se vždy odehrává na jednom místě, kudy chodím každý den na MHD. Je to taková "ulička" podél struhy, večer tudy nerada chodím, je to hodně tmavé. A právě na tomhle místě mě ve snu vždy chytí parta nějakých lidí, nechtěj mě pustit, škrtí mě. Vždycky chci zavolat mobilem pomoc, ale nemůžu vytočit číslo. Vždycky ho zadám špatně a když už se mi povede náhodou vytočit správně, nikdo se neozývá (většinou číslo policie). Druhý sen, který se mi často zdá je ten, že u nás v bytě 4. patro) mi někdo chce ublížit. Kolikrát tou osobou byla máma, táta...jindy jsou to neznámé osoby. Vždycky utíkám po schodech pryč, bouchám na všechny sousedy, křičím o pomoc, většinou nikdo nereaguje a když se dostanu ven, tak se buď schovávám před dotyčným, nebo mě dotyčný venku už nechá být.

Opravdu by mě vzhledem k četnosti těch snů zajímalo, co to znamená. Případně mě zajímá jestli třeba někdo máte podobné sny
Děkuji.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To jen odráží nějaký tvůj vnitřní strach. Psychika se trochu bouří a použila uličku, které se bojíš. Nemáš třeba nějaký stres? Nebo jsi něco zažila? Někdy se ani nemusí níc dít a sny se zdají.

Reaguji na Elienka:
Děkuji za reakci. No v poslední době je toho přece jen víc. Doma jsem moc nevycházela s mamkou, i když to už je lepší. Dále rozchod po 3 letech, sice to bude 5 měsíců, s ex jsem po té době teď víc v kontaktu, jednou mi píše, že mě chce zpátky, pak zas že ne, že má jinou a nechce jí ublížit a do toho hledání práce. Toť k mému stresu.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Amber:
No tak vidíš. To se prostě stává. Navíc témat ohledně snů je tu hodně, netřeba zakládat. Držím palce

arrow
profile_image
Jana.Jessica
od 27. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak k tomu přidám trošku já... to že Tě někdo honí představuje Tvůj únik před něčím, co Tě momentálně v životě trápí. Utíkáš před problémy, které Tě stejně vždy doženou a ublíží Ti. Je potřeba se všemu postavit čelem. Pokud Tě chytnou, znamená to, že opravdu neovládáš svůj život, že máš pocit, že hodně věcí Ti klouže mezi rukama, aniž bys to ovlivnila. Navíc temná ulička může souviset jednak s tím místem, které nemáš ráda a jednak s tím, že je potřeba dodat si do života víc úsměvu - máš v životě hodně trápení, ale málo štěstí, respektive pozitiv.
Toť z mých poznatků a pocitů..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené