arrow
profile_image
RadkaŠiková
od 5. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jelikož začná léto a bez make-upu nedám ani ránu,chci si koupit nějaký dobrý voděodolný make-up. Na internetu jsme narazila na Soft Touch krycí voděodolný make-up při akné . Máte sním někdo zkušenosti? A prosím ,jaký je to odstín? Nikde to nevidím. Jestli máte někdo i zkušenosti s jiným voděodolným make-upem,budu ráda za každý komentář.

arrow
profile_image
Karolkaa
od 18. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

je od Syncare...to je dobrá kosmetika, mám od nich ale něco jiného...tak si myslím, že by měl být dobrý. Zkus zajít na jejich prodejnu pokud si poblíž Brna a zakoupit vzoreček.

Mám teď Revlon Colorstay (viz jeho téma) a jak si ho z lahvičky nalívám na hřbet ruky, drží tam jak přibitej, nasliněnými prsty ho neumeju. Do vody jsem s ním ještě nelezla, ale jinak je nejlepší co jsem kdy měla.
Ten Syncare má myslím jen "1 odstín co se má přizpůsobit všem" .. neznám ho ale moc tomu nevěřím.

arrow
profile_image
Míaček
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, právě jsem si objednala vzorečky makeupů od syncare - soft touch voděodolný....nadšená jsem z odstínů. které nebylo možné nikde na netu vyčíst:

401 - pro pleť do žluta
402 - pro pleť do růžova až oranžova
403 - pro hnědší pleť

Přišly mi 3 kelímky ( každý tak na 3 použití, což je super)..... nemám mastnou pleť, spíš smíšenou se suchými místečky a tento makeup je hodně tekutý a mastný, je třeba ho zafixovat pudrem, ale raději transparentním, škoda ničit krásný přirozený odstín. Moc nekryje, je třeba po první rozetřené vrstvě vklepat prsty další vrstvičku pro překrytí nedokonalostí. Ale výsledek je moc pěkný - vypadá nejvíc přirozeně ze všech makeupů co jsem kdy zkoušela. Nedělá masku, čehož jsem se popravdě bála.

Zklamání přišlo, když se během dne otíral a voděodolný teda vážně nebyl....

arrow
profile_image
Míaček
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

P.S. ten "při akné" má opravdu jen jeden odstín, který se sladí skoro s každým odstínem, ale jen pro to, že tolik nekryje, jen tónuje! takže ani nepoznáte že se smyl....škoda

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené