arrow
profile_image
Karenina
od 31. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, co Vás často štvou ty těhule aj, buďte rády, že nežijete v Itálii, tam je teprve kult dětí!

Cituji Karenina: Já dokud jsem neměla děti, tak děti pro mě byly řvoucí dacani, kteří jen zlobí. S porody a věkem jsem jaksi ztolerantněla.

Tak tak. A abych to s pátečním večerem trošku zlehčila:
Cízí dítě - nejlepší antikoncepce

arrow
profile_image
Karenina
od 31. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Romísek
Krásně jsi to vystihla

arrow
profile_image
elle1
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no musím sa smiať, lebo som matka, ale už školáčky a chodím už dlho na jedno forum pre matky s deťmi...
tam by ste si ani neškrtli, by vás roztrhali v zuboch za tieto názory
ale musím sa priznať, že niekedy mi pripadajú, že to preháňajú.
čo sa týka kojenia, nuž ked si dieťa pýta a vy ste matka, nik vás nezaujíma a nakojíte kdekoľvek....ja nie som z tých, ja som hanblivá.....
niektoré to preháňajú.pomaly nič neexistuje, žiadny život, len deti a zas deti.
teraz mi skôr pripadá, že je kult natural...látkové plienky, na pranie doma vyrobený sliz, šatky namiesto kočíkov,bezplienková metoda, menštruačný kalíšok alebo látkové vložky....
ja som za to, že nič sa nemá preháňať.

Jsem matka a teď ty maminy mě opravdu vytáčejí. člověk jde do krámu s oblečení a najíždějí na něj mamimky s kočárky,jdete po městě a jdou na chodníku dve maminy vedle sebe zrovna když je o pauzách na ulicich nejvci lidí.Raději nemluvím o tom,že když mám objednanou zákaznici a veme sebou do salonu mimino- mezi "chemikálie" mi to pravdu nepřijde vhodné a ostatní zákazníky nezajímá řev dítěte.V pondělí mě pobavila mamima s kočárem na finančáku co řvala na pána který jí omylem šťouchnul do kočáru,nevim ale tohlw mi přijde ujeté Jinak jsem milující matka a děti mám ráda

elle1
Jako vždy s Tebou musím souhlasit. Ty jsi prostě rozumná, holka.

arrow
profile_image
Karenina
od 31. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

elle1
Jo, třeba Modrý koník, to jsou militantní matky.
Kult Natural - třeba menstruační pohárek se mi úplně ekluje- ale to je můj názor,ať na mě někdo nevletí. Látkové plenky - asi ekologičtější, když si představím tuny použitých papírových plenek a rozloží se za 80? let. Ale stejně jsem látkové nedávala.
Připadá mi, že eko matky a podobné jsou furt na netu a diskutují o svých problémech, kdy se teda věnují dětem? Těm normálním a nemilitantním eko maminkám se omlouvám, ale já znám jen jednu Natural a ta je teda děsně prdlá a ostatním nehorázně cpe své názory.

Kojení na veřejnosti mě nepohoršuje, většinou to ta maminka stejně dělá tak, aby bylo vidět co nejméně. To mi víc vadí osmnáctiletá poloholá ***** se zaříznutýma růžovýma tangama.
Spíš mi vadí militantní matky, které si myslí, že když porodily dítě, tak si před nima všichni sednou na zadek. Ale to koneckonců nejsou jen matky, takoví lidi se najdou všude, třeba mezi pejskařema nebo milovníkama vytuněných aut.

Holky cokoli, co se vyhrocuje do extrému je nezdravé, ať už se to týká čehokoliv. Je vidět, že to všechno je zase jen o lidech - jednotlivcích.
Nejde tedy o normální maminky s bříšky a o miminka, ale o ty militantní, jak je výstižně nazvala Karenina.

arrow
profile_image
elle1
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Karenina
presne to som myslelakoníka
s tými látkový mi plienkami.zas treba prať,teda voda, elektrina,prášok...no nie som si istá, či je to ekologickejšie....
a niektoré sú tam od rána do noci......fakt neviem kedy sú s deťmi..
mne sa občas vrhajú maminy s kočíkmi pod auto..spoza zákruty a kúsok od nich prechod......

_Ada_
Psaly jsme to ve stejný čas a téměř to samé
Kampak se ztratila chava?

Holky já jsem nějak nepochopila co se tady řeší, vždyť když má dítě hlad, to ho mají maminy tahat jíst na záchod? Mě to přijde naprosto normální, když ženská kojí dítě na veřejnosti. Nedělá tam snad nic vyjímečného. Sama děti ještě nemám, ale až na to přijde, určitě ho nenechám dlabat na záchodě.

arrow
profile_image
danyjelka
od 29. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tušila jsem, že se do mě pustíte. Asi jsem uvedla nesprávnou věc, kojení na veřejnosti je jen jeden z mnoha úkazů s touto problematikou spojených. Některé další věci vystihla Danda28.

Když je ta místnost obsazená, tak snad počkám, až se uvolní, ne? Když se ti chce na záchod a všechny kabinky jsou obsazené, taky to neuděláš v restauraci. Pud jako pud.

arrow
profile_image
Jaňous
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě nevadí, když někdo kojí na veřejnosti. Jak jsem psala, sama děti nemám,ale moc se na ně těším a mám je ráda, co nejdřív bych je chtěla...jen mi přijde už trochu ujeté, jak se dneska z těhotenstství a porodu dělá taková věda, všude samý články, debaty....podle mě je to něco normálního, nevím, proč by se to mělo všude tak řešit...myslím, že je to přehnané...ale třeba změním názor...takhle mi to přijde, jako že těhotná ženská nemá dělat nic jinýho,než chodit na kurzy o porodu, sestavovat porodní plány, vybírat porodnice atd....přitom jde "jen" o porod - o pár hodin....dítě vám zůstane na celý život, a podle mě těch "pár" hodin, i když v utrpení nějak samy přežijeme a budeme vědět co a jak....není třeba se v tom takhle piplat..

arrow
profile_image
chava
od 30. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já se neztratila, jen odběhla oslavit narozeniny s téměž 96 letou tetou. Co se názvu tématu týká, dávám to k diskusi, zrovna mě nic lepšího nenapadá...snad pod vlivem vaječného koňaku, co jsme s tetičkou zkonzumovaly.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené