Cituji smarny: Protože holky jsou tak hloupé, chlapa by tohle nikdy nenapadlo - teda normálního chlapa.

Právě že napadlo, hele. Otázka tedy je, jestli je normální, ale tyhle kraviny jsou unisex

Cituji AnetteB: ne na každýho působí zdravá strava 6x za den

Tomu moc nevěřím, imo bude působit na každýho, jen se k tomu musí samozřejmě hejbat a musí vydržet dostatečně dlouho. Protože u hodně lidí to vypadá tak, že 2 měsíce nevidí v podstatě žádnou změnu, tělo/metabolismus se musí znovu nastartovat a to není otázka tejdne, teprve pak se začne něco dít, všechno má nějakou setrvačnost.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Holy-bat: Právě že napadlo, hele. Otázka tedy je, jestli je normální, ale tyhle kraviny jsou unisex

Asi je to moderna.

Cituji True: Přesně tak. Nechápu, proč se z jídla 6x denně udělalo pravidlo, které musí dodržovat každý

To jí nikdo neradil, ale větší blbost mi přijde, jak tu některé slečny pořád naivně věří, že když omezí jídlo na minimum a nebo do sebe naperou jedno jídlo denně, tak že trvale zhubnou. Nakonec zas nakynou a ještě o něco víc. Takže já tyhle výmysly nepodporuju, rádoby diety.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Holy-bat: Tomu moc nevěřím, imo bude působit na každýho, jen se k tomu musí samozřejmě hejbat a musí vydržet dostatečně dlouho. Protože u hodně lidí to vypadá tak, že 2 měsíce nevidí v podstatě žádnou změnu, tělo/metabolismus se musí znovu nastartovat a to není otázka tejdne, teprve pak se začne něco dít, všechno má nějakou setrvačnost.

Tohle tady můžeš psát stokrát dokola a stejně tohle slečna nechce slyšet. Většině jde o to rychle a co nejvíc shodit a je jim jedno jak.

8,5 kg za 13 dní? Tak to je do tří týdnu vše zpět, pokud pak přejdeš na klasický režim.
Šla bych do toho maximálně na týden, ale jídelníček bych si upravila a pak bych pokračovla klasickou redukční dietou - 5-6x denně menší porce.

Cituji smarny: Tohle tady můžeš psát stokrát dokola a stejně tohle slečna nechce slyšet. Většině jde o to rychle a co nejvíc shodit a je jim jedno jak.

Na druhou stranu je to vlastně dobře - kolik lidí si na tomhle (nepoučitelnosti lidí) postavilo svý kšefty, existence...

Ikdyž si osobně myslím, že problém je dost v tom, že to člověk nedokáže často sám. Že potřebuje kamaráda/kamarádku, která by jí kopala do zadku a podporovala nezbytně dlouhou dobu - tedy než si z toho udělá zvyk. Což je minimálně ten měsíc.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Holy-bat: Což je minimálně ten měsíc

3 tydny trvá než se vytvoří navyk.

Cituji smarny: To jí nikdo neradil,

Neradil, ale určitě dřív, nebo později, poradí i s doporučením, že tak je to správné a tak to má být.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na True: To máš recht.

Cituji Holy-bat: Na druhou stranu je to vlastně dobře - kolik lidí si na tomhle (nepoučitelnosti lidí) postavilo svý kšefty, existence...

A proto si říkám, že s tím asi začnu taky.

Cituji Holy-bat: Ikdyž si osobně myslím, že problém je dost v tom, že to člověk nedokáže často sám. Že potřebuje kamaráda/kamarádku, která by jí kopala do zadku a podporovala nezbytně dlouhou dobu - tedy než si z toho udělá zvyk.

Asi záleží na člověku, ale nevěřím v tyhle podpory, vidím v tom akorát slabou vůli. Pak kamarádka nebude moct, tak se na to vykašle (si řekne) a najede do lendičky a omluva bude na světě: ale ona neměla čas, tak jsem taky nešla cvičit a kecla si k lednici atd.

každopádně ať už je nebo není soudružská, tak to vypadá zajímavě!

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na mě nezabírá cca rok nic... ani menší porce 6x denně +4 x týdně cvičení, ani omezit se v jídle, takže já to zkoušet nebudu, ale zajímalo by mě, jestli to opravdu funguje

Cituji smarny: Asi záleží na člověku, ale nevěřím v tyhle podpory, vidím v tom akorát slabou vůli. Pak kamarádka nebude moct, tak se na to vykašle (si řekne) a najede do lendičky a omluva bude na světě: ale ona neměla čas, tak jsem taky nešla cvičit a kecla si k lednici atd.

No to neexistuje, ta "podpora" musí bejt zlá, takovej převlečenej gestapáček, odpor je marnej!

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji smarny: už vidím, jak před 30 lety měli peníze na biftek

Proč ne,to nestálo kilo svíčkové 600,- jako dnes.

Cituji duhovákulička: z 58kg je najednou 63

Jestli potřebuješ 5 kilo dolů,tak jakékoliv omezení jídla ti pomůže.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Slivanka: Na mě nezabírá cca rok nic...

Jediná funkční dieta je "nežrat" omluva za to slovo,ale třeba u mě diety nefungují a to ani tabulkové pečlivě tvořené "krabičky"
Jediné fungující je přestat jíst.Minimální přísun jídla a maximální přísun tekutin
Každý funguje jinak,já po pečlivě vytvořeném jídelníčku a jídlech 5x denně ještě tloustla i když moje kámošky vesele hubnuly.

arrow
profile_image
AnetteB
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tiakia: přesně tak, taky to tak mám. Mohla jsem se snažit, jak jsem chtěla, ale nic moc. Pak jsem si ale prošla docela stresovou situací, a já když jsem ve stresu, tak nejím. Snědla jsem třeba 2 broskve za den...postupně jsem se z toho dostávala a začala jíst jakš takš normálně, zafungovalo to tak, že se mi stáhl žaludek a prostě do sebe nedostanu tolik, co dřív. Jím tak 3x až 4x denně, a to cokoliv, a jak mám zrovna čas. S váhou jsem spokojená..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Tiakia:
taky tak.
ať si říká kdo chce co chce, po sestaveném jídelníčku např. po vzoru Havlíčka a spol. jsem pořád jen jedla, peníze za potraviny lítali, cítila jsme se jak popelnice a kila šla nahoru,
u mě taky funguje jen omezení jídla + hodně tekutin + přirozený pohyb.
k tématu: dietu bych nezkoušela , je to opravdu hodně málo jídla a ještě k tomu nic moc kvalitního, třeba párek ? no, nevim!
To si raděj jez podle sebe, ovoce, zeleninu, co chceš a co ti chutná protože "dieta" by tě měla bavit a neomezovat, v malých porcích, hodně tekutin a máš to lepší!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené