Biocell zvláčňující pleťová maska s kyselinou hyaluronovou

Unikátní složení a snadná aplikace dělá z masky Biocell nepostradatelného pomocníka v boji s vráskami a doplněk každodenní péče o pleť. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti.

img

Během 20-30 minut se pleť, kterou vystavujeme všem možným nepříznivým vlivům (klimatizace, ústřední topení, umělé osvětlení, teplotní výkyvy) rozzáří a získává zpět svou pevnost a jas.

Pravidla této soutěže

Začátek: 10.4. 2010

Slosování 19.4. 2010, 14:00

Výhra: Dárkové balení Biocell v hodnotě 980 Kč) (2ks Biocell tobolky + 3 ks Biocell masky)  

Počet výherců: 10

Pro přirozeně mladou pleť bez vrásek

Unikátní složení a snadná aplikace dělá z masky Biocell nepostradatelného pomocníka v boji s vráskami a doplněk každodenní péče o pleť. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a typy pleti.


zoom Zvětšit

Výhra: Dárkové balení Biocell v hodnotě 980 Kč (2ks Biocell tobolky + 3 ks Biocell masky )

Novinka, která dodá Vaši unavené pleti tolik potřebnou svěžest a hydrataci v několika minutách. Pleť je vypnutá, vrásky mizí, únava je pryč a pleť je svěží jako nikdy předtím

Rychlá pomoc pro unavenou, dehydratovanou pleť

 Biocell zvlhčující pleťová maska s kyselinou hyaluronovou je určena všem ženám, které pečují o svou pleť. Je výborným doplňkem pravidelné kosmetické péče. Maska obnovuje rovnováhu vlhkost pleti, redukuje póry, zvyšuje pružnost pleti, vyživuje pleť, zachovává pleť vláčnou a mladistvou. Během 20-30 minut se pleť, kterou vystavujeme všem možným nepříznivým vlivům (klimatizace, ústřední topení, umělé osvětlení, teplotní výkyvy) rozzáří a získává zpět svou pevnost a jas.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte na www.biocell.cz

 

Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Kokinecka · Ivčáááá · Verusa1 · adria02 · Monulisek · beushka · elz · coolgirl
(Správná odpověď na otázku Proč je v Biocellu obsažena nízkomolekulární forma kyseliny hyaluronové? zní protože se snadno vstřebává a lehce dostane do krve a poté do všech vrstev kůže.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.