Soutěžte o Červex a pročistěte si organizmus

Začátek zimy je období, které často doprovází stavy bez nálady a trvalá únava. Příčinou nemusí být jen hodně práce, ale také váš domácí mazlíček.

Start soutěže: 4.12.2017
Konec soutěže: 10.12.2017
Počet výherců: 5

Výhry v soutěži:
Balení Červex Swiss tab.15

Máte doma zvířecího kamaráda a zároveň vás trápí stavy bez nálady a trvalá únava? Necítíte se dlouhodobě ve své kůži a potřebujete důkladně pročistit svůj organizmus? Právě pro vás byla vyvinuta revoluční novinka ČERVEX, kterou nyní můžete vyhrát. V českých domácnostech žije přes tři milióny psů a koček. Většina jejich majitelů si přitom neuvědomuje, že společnost zvířete znamená pro člověka a především pro děti velké riziko. Nikdy si totiž neohlídáte, co váš zvířecí kamarád venku olíznul nebo co si přinesl domů v kožichu. Může se jednat o nevítané hosty v srsti, jako jsou klíšťata, blechy či všenky, ale i o vetřelce střevní, tedy škrkavky, červy, tasemnice apod. Jen psi mohou přenášet až 150 nemocí, které jsou nebezpečné nejen pro něho, ale především pro vás. Obecně tedy platí, že pokud žijete v jedné domácnosti se psem či kočkou, patříte k té nejohroženější skupině.

img

Červex Swiss

Nezbytnou povinností každého majitele zvířecího miláčka by mělo být především pravidelné odčervení zvířete, které se doporučuje provádět až 4x ročně, a starost o jeho srst. Důležité je však zdůraznit, že v boji proti zevním i střevním agresorům nestačí pouze správná ochrana samotného psa či kočky, ale také vás. 

Maximalizujte proto svou přirozenou obranyschopnost a vyhrajte revoluční novinku SWISS ČERVEX. Tento doplněk stravy, který obsahuje komplex přírodních účinných látek, byl speciálně vyvinut právě na široké spektrum střevních agresorů. V jeho složení naleznete například papáju, jež podporuje zánik střevních vetřelců, ořešák královský, který působí v lidském těle jako antioxidant, či kurkumu dlouhou napomáhající k správné činnosti jater a imunitního systému. 

img

Červex Swiss

Chcete Červex SWISS vyzkoušet a pročistit tak svůj organizmus od nevítaných hostů? Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a být mezi šťastnými vylosovanými. 

Správnou odpověď na otázku i více informací o tomto doplňku stravy naleznete na zde


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
dubjanka · vopis · Slava · petula66 · Denisa_krou
(Správná odpověď na otázku Co dalšího najdete ve složení revoluční novinky Červex? zní Česnek kuchyňský a zázvor lékařský.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.