Fenomén jménem Phiten

Sportovci po celém světě používají výrobky Phiten, který obsahuje AQUA TITAN a přispívá k dosažení maximální výkonnosti nejen ve sportu, ale i v každodenním životě. Seznamte se i vy se 100% originálními produkty Phiten. Soutěžte o tři dárkové poukázky v hodnotě 1000 Kč na nákup v oficiálním e-shopu.

img

Sportovci po celém světě používají výrobky Phiten, který obsahuje AQUA TITAN a přispívá k dosažení maximální výkonnosti nejen ve sportu, ale i v každodenním životě.

Podmínky soutěže

Zahájení: 8.11.2012
Slosování: 15.11.2012
Počet výher: 3

Výhra: Dárková poukázka na nákup v hodnotě 1000 Kč

Ještě před dvěmi lety jsem vůbec netušila, že existuje. Fenomén jménem Phiten

Dnes jsem z něho nadšená a nevím, co bych si chtěla pořídit dříve. Zda nákrčník do nastávající zimy, anebo štulpny (které jsem nosila v pubertě a asi jsem se rozhodla vrátit se do minulosti) popř. další náhrdelník. Listuji nabídkou a asi u každého druhého typu náhrdelníku si říkám, jo, to je on, ten si pořídím příště.

Začalo to pubertálním synem, který chtěl konkurenční náramek. Nějak se nezadařilo a brouzdání internetem mělo za následek objev značky Phiten. Náramek jsme v USA objednali, ale začali jsme listovat dál a dál ... Nevěřili jsme vlastním očím. Objevili jsme další a další výrobky s obsahem Aquatitanu. Začala jsem surfovat dál a narazila jsem na výzvu Dělejte to jako profesionálové, která mě nahlodala ještě více. 

zoom Zvětšit

Náhrdelník Phiten

Jako správný technicky založený člověk ve 21. století jsem zakroutila hlavou a nevěřila. Nedalo mi to a během zahraniční služební cesty jsem navštívila značkovou prodejnu. Paní prodavačka udělala to nejlepší co mohla, nechala mi vyzkoušet univerzální bandáž. Po několika minutách působení jsem cítila u pohybu nohy změnu. Kamarádka, která prodejnu navštívila se mnou, se ptala na účinek. Nechala jsem jí, ať to vyzkouší sama a ptala jsem se na to stejné. Chtěla jsem vědět, zda je to opravdu tak, jak to cítím i já. A shodly jsme se, že pohyb nohy je jiný.

Pro pragmaticky založeného člověka věc nevídaná, ale smířena s tím, že existují věci mezi nebem a zemí, které nejsem schopna pochopit, začala jsem si prohlížet kompletní nabídku této značky.

Takže minulé vánoce jsme již slavili s Aquatitanem – babičce bandáž na bolavé koleno, triko pro synovce, náramek pro syna a teplé ponožky pro mojí maličkost. Manžel si dopřál triko, které používá na dlouhé cesty a přísahá, že se neunaví. Babička si bandáž taky pochvaluje a moje nožky zahřívají ponožky opravdu dokonale.

A opět tady budou vánoční svátky a člověk přemýšlí, co zase ten ježíšek přinese.

Vzpomněla jsem si opět na Phiten, ale zahraniční služební cesta v plánu není a cestovat jen kvůli nákupům se mi nechtělo. Při internetovém brouzdání nabídkou produktů jsem pravidelně narážela na padělky Phiten, které minulý měsíc jako zázrakem z internetu zmizely. A potom jsem objevila důvod. Konečně je v Čechách – fenomén Phiten. Na zbozi.cz se jsem najednou objevila společnost Phiten Czech Republic. Náramky, náhrdelníky, bandáže, tejpy – to vše je již na českém trhu se zárukou původu.

Takže my máme jasno. Alespoň částečně nás tento rok opět pan Phiten poctí svojí návštěvou. Když jsem o těchto produktech párkrát mluvila s kamarády, pochybovali stejně jako já na začátku. Někdy se dozvím, že jsem podlehla placebo efektu. A jedna moudrá paní mi na to řekla: „Placebo efekt? No to by bylo nejlepší, kdyby to opravdu tak bylo“. Jako odpověď na můj udivený výraz doplnila: „Byla by to záruka, že efekt je bez vedlejšího účinku“ :-))

Odpověď na soutěžní otázku hledejte na webu www.phiten.cz


PS: Pro ty z vás kdo nevyhrál nabízíme slevu na nákup 5% do 31.12.2012. Slevový kód: OMLAZ 2012 zadejte na konci objednávky do kolonky Poznámka.


Fotogalerie

 
Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Marisol · scruffy · kouzelná rybička
(Správná odpověď na otázku Jeden z výrobků v aktuální nabídce společnosti Phiten Czech Republic je v USA součástí dresu hráčů nejmenovaného sportu. O jaký sport se jedná? zní baseball.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.