Objevte kouzlo léta bez pigmentových skvrn

Kdyby příroda nadělila všem stejný vzhled, nerozeznali bychom bratra od amerického prezidenta. Bohužel, u některých z nás přírodě buď došly nápady, nebo byla až příliš kreativní. A tak zatímco té dívce naproti přisoudila pigmentovou výjimečnost v podobě sexy pih, vám do pokožky vetkla skvrny, které se snažíte skrývat. Nic ale není ztraceno.

Podmínky soutěže

Zahájení: 22.6.2018
Slosování: 6.7.2018
Počet výherců: 5

Výhra: FS Pigment Emulze, Pigment Serum, Pigment Hand

Příroda má řešení v podobě silně účinných látek na depigmentaci. Látek, které jsme z plna využili při vývoji depigmentační kosmetiky Fytofontana Stem Cells Pigment. Jedná se o přírodní aminokyselinu Oligopeptid-34 a výtažky z Punarnavy. 

Přípravky řady Fytofontana Stem Cells Pigment cíleně a přitom velmi šetrně působí na poruchy pigmentace a na celkovou obnovu pokožky. Účinně zesvětlují silně pigmentovanou pokožku, vyrovnávají tón pleti a k tomu ještě podporují zmírnění vrásek. 

img

Přípravky lze používat, jak jako prevenci před pigmentovými skvrnami, tak na již vzniklé pigmentové skvrny. Pro zesvětlení pokožky doporučujeme aplikovat na celou tvář a krk. Pro řešení lokálních pigmentových skvrn pak doporučujeme aplikaci pouze lokální. 

zoom

Naše depigmentační kosmetika je k mání ve 4 variantách, nejen pro pleť, ale třeba i ve variantě speciálně určené pro ošetření rukou. V zájmu toho, aby vás poruchy pigmentace už více netrápily nikde, kde to (ne)musí být vidět.

Odpovězte na otázku a vyhrajte výrobky kosmetiky Fytofontana Stem Cells Pigment!


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
svetlaj · effi · hanirij · klosjanak · veverkaka
(Správná odpověď na otázku Kolik přípravků naleznete v depigmentační řadě Fytofontana Stem Cells? zní 4.)

Komentáře

babi52
všem to nej...
mirda16
Taky gratuluji,škoda nebýt mezi pětkou - hodilo by se
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Vyhrajte opalovací kosmetiku Piz Buin na celé léto!

Vyhrajte opalovací kosmetiku Piz Buin na celé léto!

I když nás letošní počasí zatím dost napíná, ve skutečnosti už se léto blíží mílovými kroky. Připravte se včas na intenzivní sluneční paprsky a pořiďte si kvalitní opalovací kosmetiku. Jestli budete mít štěstí, celý balíček přípravků na opalování můžete vyhrát v naší soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s online parfumerií Elnino.cz.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.