Podpořte svou imunitu konopným semínkem

Konopné semínko a potravinové výrobky z něj patří podle světových vědců zabývajících se výzkumem konopí jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organismus.

Podmínky soutěže

Zahájení: 6.1.2020
Slosování: 20.1.2020
Počet výherců: 3

Výhra: Konopné semínko loupané HEMPIN 500 g

Konopné semínko patří k nejdůležitějším složkám potravy pro lidský organismus. Obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny (EMK) omega-3 a omega-6 v ideálním poměru pro lidský organismus. 

Tyto látky si naše tělo nevyrábí samo, nýbrž jsou přijímány z potravy. Zahrnují i vzácnou kyselinu omega-9, jež doplňuje synergii mezi EMK. Konopné semínko se skládá ze směsi látek, které naše tělo denně využívá gastrointestinálním systémem k vytvoření energie a zároveň k podpoře imunitního systému. 

zoom

Po mnoho let bylo konopí, a stále je, důležitým zdrojem bohatých látek pro lidský organismus. Archeologové dokazují, že právě konopné semínko bylo běžnou a nenahraditelnou potravinou, a to tisíce let před námi. Je doporučováno odborníky na gastrointestinální systém, dietologii a taktéž i v dermatologii. Neméně důležitým prvkem je v pokrmech veganů a vegetariánů. 

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.konopne-lekarny.cz


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
pelubin · KomarPetula · svetluskanedeje
(Správná odpověď na otázku Jaký je ideální poměr nenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6 pro lidský organismus? zní 1:3.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.