Prodlužte si mládí bez vrásek, díky kyselině hyaluronové

Voda, to je magické slovo, bez ní nedokáže fungovat nejen lidský organismus jako celek, ale i pleť. Je to jeden z nejdůležitějších prvků pro zachování pružnosti pokožky.

Podmínky soutěže

Zahájení: 17.7.2017
Slosování: 31.7.2017 v 17:00 hodin
Počet výherců: 10
Výhra: FC Hyaluroceutical hydratační emulze

Účinky kyseliny hyaluronové jsou známy již dlouhou dobu. V kosmetice jsou využívány pro svou schopnost vázat vodu až několikanásobného množství svojí vlastní váhy. S přibývajícím věkem se v organismu snižuje množství kyseliny hyaluronové, kůže se ztenčuje, vysušuje a ztrácí svojí pružnost. Výsledkem tohoto procesu je tvorba vrásek.

Švýcarská společnost Herb-pharma AG nabízí hydratační biotechnologickou emulzi FC Hyaluroceutical, kterou je možné používat bez ohledu na věk. Mladším lidem pomáhá zachovávat zdravou pokožku a s přibývajícím věkem stav pokožky zlepšuje. Přípravek obsahuje jedinečnou kombinaci speciálních účinných látek, které pokožku dokonale hydratují, vyplňují a vyhlazují vrásky.

zoom

FC Hyaluroceutical hydratační biotechnologická emulze obsahuje kyselinu hyaluronovou z čistého zdroje ve dvou molekulárních velikostech, tzn. že proniká i do hlubších vrstev pokožky a hydratuje pleť zevnitř. Pro zvýšení omlazujícího účinku obsahuje emulze FC Hyaluroceutical navíc kombinaci peptidů, které viditelně zmírňují vrásky a předchází jejich tvorbě. Díky intenzivnímu vstřebávání a účinnosti přípravku se výrazně zlepšuje i přirozená rovnováha pleti a zachování její dlouhodobé pružnosti. S ohledem na uvedené pozitivní účinky patří přípravek do nejvyšší kategorie přípravků péče o pleť, mezi cosmeceutika.

FC Hyaluroceutical hydratační emulzi koupíte v každé dobré lékárně nebo ji můžete vyhrát v naší soutěži ;-)

Odpověď na soutěžní otázku najdete na stránkách  www.f-cosmeceuticals.cz


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Brabulka · danka7 · blesksoft · lipusa · DivnáHolka · velber · KomarPetula · alenkakosk · petja p · andele
(Správná odpověď na otázku K čemu slouží kyselina hyaluronová v kosmetických přípravcích? zní váže vodu a hydratuje pleť.)

Komentáře

Ivana Košková
Je to vůbec to nejlepší co může být.Proto se účastním soutěže.Je mi již hodně,hodně roků,ale zkusit bych to mohla. Tak vás všechny zdravím. Ivana
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.