Zbavte se nadbytečných kil! S proteinovou dietou KetoDiet

Nemáte takové tělo, jaké byste chtěli? Sem tam nějaký špíček a kilo navíc? Soutěžte a získejte 14 denní balíček účinné, rychlé a bezpečné bílkovinné diety KetoDiet v hodnotě 3480Kč. Zhubněte až 8kg za měsíc, bez hladu a natrvalo.

img

Bezpečná a účinná proteinová dieta s neomezenou konzumací zeleniny a online výživovým poradenstvím

Podmínky soutěže

Začátek: 14.11.2011

Slosování: 21.11.2011

Počet výherců: 3

Výhra: Balíček KetoDiet BASIC v hodnotě 3480,- Kč

KetoDiet kombinuje instantní proteinová jídla s neomezenou konzumací zeleniny. A protože hubnutí není samo o sobě jednoduché, nedílnou součástí celého dietního programu je odborné online výživové poradenství. Výživoví specialisté nejen doporučí vhodný jídelníček, ale především vás podpoří a rozptýlí vaše obavy.

Základním produktem KetoDiet je 14 denní balíček BASIC - na každý den 5 proteinových jídel s jahodovou, karamelovou nebo vanilkovo-oříškovou příchutí. Jídla jsou obohacena o potřebné vitamíny, minerály, vlákninu a navíc i o Omega 3 a 6 esenciální mastné kyseliny, které pozitivně působí především na srdce, cévy a nervový systém.

zoom Zvětšit

KetoDiet

A jak KetoDiet funguje?

Na samém začátku diety 5x denně jíte instantní proteinová jídla KetoDiet, která si jednoduše připravíte, a zároveň výrazně omezíte všechny cukry a tuky. Nastartujete tak proces „ketózy“, díky které dochází k rychlé redukci hmotnosti, a to na úkor tukové tkáně. Svaly jsou dodávanými bílkovinami maximálně chráněny. Za jediný měsíc tak můžete zhubnout až 8kg!

Navíc pokud milujete zeleninová jídla v nejrůznějších kombinacích - okurkový salát, grilovaný lilek, brokolicovou polévku, restovaný květák na kari nebo pestrý listový salát - máte vyhráno. Můžete si je dopřát v jakémkoliv množství.

Protože se dietní program KetoDiet skládá ze 3 snadných kroků, během kterých zařazujete do svého denního jídelníčku běžná (ale zdravá) jídla, předejdete tak celkem jednoduše tzv. jo-jo efektu a svou novou váhu si dokážete dlouhodobě udržet.

Zbavte se svých nadbytečných kilogramů. Jednoduše začněte a my vám pomůžeme.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.ketodiet.cz


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
krteček · noninek · wreven
(Správná odpověď na otázku Jaký dárek získáte při nákupu 2 balíčků KetoDiet BASIC? zní osobní váhu a šejkr.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Soutěž o SynCare vánoční kolekci

Soutěž o SynCare vánoční kolekci

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví organismu stejně jako každodenní péče, kterou jí věnujeme. Celou řadu nedokonalostí i problémů pokožky dnes dokáže korigovat speciální kosmetická péče a vhodné přípravky.

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Chytrou kaši k snídani?

Chytrou kaši k snídani?

Rychlá, zdravá, bohatá a pestrá snídaně? No jasně! Chytré kaše ocení hlavně nároční mlsalové!A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.