Vnější vlivy zrychlují stárnutí pleti až o 80 procent

Věděli jste, že vnější vlivy jako UV záření, zplodiny, znečištění ovzduší, vítr nebo mráz způsobují podráždění pleti a zrychlují proces stárnutí až o 80 procent?

img

Avon.cz - Anew E-Defence

Soutěžte s Avon !

Odpovězte na otázku pod článkem.


- start soutěže : 27.1.2014
- konec soutěže : 2.2.2014 
- slosování : 3.2.2014

Ceny v soutěžI :


Hrajeme o 3 kosmetické balíčky Avon. Odpovězte správně na soutěžní otázku a můžete získat jednu z cen právě Vy.

Naštěstí tomu lze zabránit použitím vhodných kosmetických přípravků.

Společnost Avon uvádí na trh novou kolekci prémiové pleťové kosmetiky Anew E-Defence, která je zaměřená právě na problematiku stárnutí pleti kvůli vnějším vlivům. Vědci této společnosti přicházejí s průlomovou péčí, která chrání pleť díky UVA a UVB filtrům a nejpokročilejším antioxidantům ze zeleného čaje a mořských řas. Ty fungují jako přírodní filtry proti UV záření, a brání tak předčasnému stárnutí pleti a zanechávají ji vyhlazenou.

Nová řada kosmetiky Anew E-Defence navíc obnovuje poškozenou pleť a redukuje vrásky, barevné nedokonalosti i příznaky dehydratace. Speciální komplex SmartRepair od Avonu podporuje schopnost přirozené obnovy pleti, díky čemuž jsou poškozené buňky snáze nahrazeny a výsledkem je zdravě vypadající pleť. Kromě toho Anew E-Defence pleť vyživuje a hydratuje a dodává ji zdravější a pevnější vzhled. Obsah s výtažky ze sójových bobů stimuluje obnovu pleti, a tak sjednocuje její tón.

„Anew Clinical E-Defence je převratným objevem v péči o pleť. Složení s technologií SmartRepair vychází ze špičkového lékařského výzkumu. Výrobky z řady Anew Clinical E-Defence pomáhají ozdravovat pleťové buňky tam, kde je třeba. Výsledkem je mladistvý a zdravý vzhled pleti,“ řekla Prim. MUDr. Monika Kavková, specialistka na estetickou a anti-agingovou medicínu z Kliniky YES VISAGE.

Kolekce Anew E-Defence obsahuje denní Ochranný regenerační krém SPF 30 a noční Hloubkově regenerační krém. Přípravky jsou vhodné pro všechny typy pleti. Anew E-Defence je k dostání exkluzivně u Avonu. 100 procent žen v klinické studii potvrdilo zlepšení celkového vzhledu pleti.
A co vy, necháte se přesvědčit? www.avon.cz  


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Fergie90 · statek1 · hoslin
(Správná odpověď na otázku Jaký je objem Ochranného regeneračního krému SPF 30? zní 30 ml.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Zážitek jako dárek na Vánoce

Zážitek jako dárek na Vánoce

Najít ten pravý dárek k Vánocům je někdy zapeklitá výzva. Chcete mít jistotu, že váš dárek bude originální a zaručeně potěší? Inspirujte se na stránkách Stips.cz a darujte nezapomenutelný zážitek.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.