Soutěž o unikátní masáž Dr. Schmitta

Zveme Vás na unikátní masáž Dr. Schmitta s blahodárnými účinky Jógy v centru Šťastný člověk. Zúčastněte se naší soutěže a masáž pro vás bude bezplatná.

img

Při masáži Dr. Schmitta se pracuje s celkovou energií lidského těla na základě masážních technik

Podmínky soutěže

Začátek: 18.5. 2012

Slosování: 28.5. 2012

Počet výherců: 3

Výhra: Poukaz na 90ti minutovou integrující masáž Dr. Schmitta v ceně 800Kč

Cílem je navození radostnějšího pocitu ze života, relaxačního uvolnění a úlevy od celé řady potíží jako bolesti zad, migrény, nespavost, pocity úzkosti, výkyvy krevního tlaku, bloky z nadměrném stresu, při problémech s otěhotněním či nadváhou.

V organismu dochází k propojení vnímání vlastního těla a aktivaci sebeléčivých schopností organismu a navrácení opět do rovnováhy.

Při masáži Dr. Schmitta se pracuje s celkovou energií lidského těla na základě masážních technik s povrchovými i hloubkovými svaly. Postup masáže je řízen výdechem klienta, s jeho pomocí se směřuje k uvolnění bloků v těle, které brání volnému dýchání a způsobují nepříjemné pocity a nesprávné držení těla. Dochází tak reflexně k uvolnění nevědomých překážek dechu a zvýšeného napětí ve svalových skupinách.

Masáže jsou prováděny vzhledem individuálním momentálním potřebám každého klienta za použití kvalitního rostlinného oleje.

Můžete si vybrat masérnu na Praze 2, či na Praze 6. Budou se Vám věnovat zkušené terapeutky. Věříme, že budete spokojeni a odcházet s dobrým pocitem, že jste pro sebe udělali něco zdravého a příjemného zároveň.

Šťastný člověk
www.stastnyclovek.czTato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Martinka.Radek
(Správná odpověď na otázku Jaké národnosti byl doktor Ludwig Schmitt? zní Němec.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Soutěž o SynCare vánoční kolekci

Soutěž o SynCare vánoční kolekci

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví organismu stejně jako každodenní péče, kterou jí věnujeme. Celou řadu nedokonalostí i problémů pokožky dnes dokáže korigovat speciální kosmetická péče a vhodné přípravky.

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Soutěž o nádhernou stříbrnou sadu perlových šperků

Soutěž o nádhernou stříbrnou sadu perlových šperků

Perlové šperky jsou stále populárnější, pro svůj jedinečný luxusní a zároveň decentní vzhled. Soutěžte tedy s námi o jednu sadu perlových šperků vyrobenou z rhodiovaného stříbra, pravých říčních perel a originál Swarovski krystalů.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.