Soutěž o 3x Konopné semínko loupané Carun

Konopné semínko a výrobky z něj patří jednoznačně mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organizmus. Pouhá hrstka konopných semen dodá dospělému člověku minimální denní dávku živin.

Podmínky soutěže

Zahájení: 2.10.2017

Slosování: 16.10.2017

Počet výherců: 3

Výhra: Konopné semínko loupané Carun

Konopné semínko loupané Carun, se vyznačuje ideálním poměrem esenciálních mastných kyselin. Je velmi účinné při prevenci, protože pomáhá zajišťovat správnou funkci metabolismu.

„Konopné semínko se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, proteinů, prospěšných rostlinných sterolů a dalších důležitých látek pro lidský organizmus. Navíc se vyznačuje ideálním poměrem (1:3) esenciálních mastných kyselin (EMK) omega-3 a omega-6, což je lidskému tělu nejbližší, takže zajišťuje správnou funkci metabolizmu,“ vysvětluje Jiří Stabla, odborník na konopí z Carun Pharmacy, www.konopnyshop.cz. Doporučuje se užívat nejen při prevenci, ale konzumovat by ho měli i lidé při vyšší fyzické zátěži. Velice vhodné je pro kojící matky, protože podporuje laktaci a zvyšuje množství kyseliny gamma-linolenové (GLA) v mateřském mléce.

Vliv esenciálních mastných kyselin na zdraví

Esenciální mastné kyseliny jsou životně důležité pro správnou funkci našeho organismu, neboť jsou součástí buněčných membrán. Udržují hormonální rovnováhu, brání vysoušení a šupinatění pokožky a také lámání vlasů. Účastní se na celkově dobrém pocitu zdraví a jsou významné v prevenci kardiovaskulárních onemocnění, autoimunitních chorob a roztroušené sklerózy. Esenciální mastné kyseliny jsou také výborné v prevenci bronchiálního astmatu, artritidy a vředů. Konopné semínko pomáhá odbourávat kyselinu máselnou zodpovědnou za bolest svalů. Díky obsahu esenciální mastných kyselin dokáže účinně odvrátit následky vysokých hladin cholesterolu v krvi a je dokázáno, že snižuje riziko srdečního infarktu.

Šetrná příprava z vybraných odrůd

Konopné semínko Carun loupané je vyrobeno z vybraných odrůd, které neobsahují psychoaktivní látku THC. Carun semínko je loupáno velice šetrně, aby se uchovaly veškeré hodnotné živiny.  

Použití konopného semínka

Konopná semínka můžeme použít na výrobu rostlinného mléka nebo je možné ho přidávat prakticky do všech jídel při vaření i pečení. Je také chutnou přísadou do studených pokrmů, protože se vyznačuje příjemnou oříškovou chutí. Při tepelném zpracování se snižují výživové hodnoty semínka, pro je spíše doporučováno pro studenou kuchyni. Na webu www.konopnyshop.cz najdete mnoho receptů na moučníky či saláty. 

Více informací a také nápovědu naleznete na www.konopnyshop.cz


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
scruffy · vivi100 · genduna
(Správná odpověď na otázku Jaký je latinský název konopí setého? zní Cannabis Sativa.)

Komentáře

babos
Krásná výhra
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Soutěž k filmu Věčně tvá nevěrná?

Soutěž k filmu Věčně tvá nevěrná?

Josef a Miluška jsou manželé snad celou věčnost. Josef svou ženu sice miluje, ale má také slabost pro krásné ženy. A tak se občas s některou spřátelí o něco víc. Miluška jako bývalá tělocvikářka svého manžela i jejich dospívající dceru neúnavně zahrnuje neutuchající péčí a terorem zdravého životního stylu.

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
STABILINAT pro fyzickou a duševní pohodu

STABILINAT pro fyzickou a duševní pohodu

S každodenními starostmi mnohdy přichází i únava. S kapslemi STABILINAT Vás ale nedožene.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.