Připravte se na letní dovolenou - soutěžte o balík opalovací kosmetiky

Celý rok se těšíme na hřejivé sluneční paprsky a chvíle strávené na letní dovolené. Delší pobyt na slunci bez správné ochrany vám však může vaši vysněnou dovolenou pořádně pokazit. Soutěžte proto s on-line parfumérií Elnino.cz o jeden ze 3 kosmetických balíčků opalovací kosmetiky a užijte si letos dovolenou bez starostí.

Podmínky soutěže

Zahájení: 6.6.2016
Slosování: 20.6.2016
Počet výherců: 3
Výhra: Kosmetický balík opalovací kosmetiky od Elnino.cz

Nechcete se letos spálit, vykoledovat si pigmentové skvrny, a už vůbec nehodláte riskovat rakovinu kůže?

V touze po sexy bronzové pokožce mnozí z nás silně zanedbávají ochranu a dopouští se řady chyb – používají opalovací kosmetiku s nízkým ochranným faktorem, natřou se jen občas nebo opalovací kosmetiku pro jistotu nepoužívají vůbec.

Výsledkem pak bývá bolestivé spálení a rychle stárnoucí pleť s nevzhlednými pigmentovými skvrnami. Kvalitní opalovací kosmetika vás ochrání před zákeřným UVA i UVB zářením, poskytne potřebnou hydrataci pleti a v neposlední řadě dopomůže k získání dlouhotrvajícího bronzového opálení. Ať už se rozhodnete použít krém, mléko, olej či sprej, opalovací kosmetikou rozhodně nešetřete.

Soutěžte s on-line parfumérií Elnino.cz o jeden ze 3 kosmetických balíčků opalovací kosmetiky a užijte si letos dovolenou bez starostí!

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.elnino.cz
Fotogalerie

 
Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
kobitka · kitickaj · Alyshha
(Správná odpověď na otázku Jaký je nejvyšší ochranný faktor proti slunečnímu záření? zní 50.)

Komentáře

Bebsi
Dobrý den, mám jednu otázku - dnes dopoledne jsem vyplnila soutěžní otázku, ale nevím, jestli došla odpověď, mám zkusit znovu odpovědět, nebo raději nevyplňovat opět formulář? Jsem hlava zapomnětlivá - takže nevím, jestli jsem odesílala, či ne
Myskamaus
Zkus vyplnit ještě jednou a když se ti po odeslání ukáže, že jsi už soutěžila, tak tvoje první odpověď byla zaznamenaná.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Zážitek jako dárek na Vánoce

Zážitek jako dárek na Vánoce

Najít ten pravý dárek k Vánocům je někdy zapeklitá výzva. Chcete mít jistotu, že váš dárek bude originální a zaručeně potěší? Inspirujte se na stránkách Stips.cz a darujte nezapomenutelný zážitek.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.