SOUTĚŽ: O čtvrtletní členství v Audioteka Klubu

Zkrášlete si babí léto výjimečnými příběhy. Vyhrajte členství v Audioteka Klubu!

Podmínky soutěže

Zahájení: 1.9.2021 8:00
Slosování: 15.9.2021 8:00
Počet výherců: 3
Výhra: Čtvrtletního předplatné v AUDIOTEKA KLUBU

Čas letních dovolených je u konce a vy přemýšlíte, jak se vyhnout splínům z návratu do každodenních rutin a povinností? Zpestřete si své dny novinkami i bestsellery Audioteky a vychutnejte si je naplno díky novému předplatitelskému programu. 

Zábavné sitcomy, napínavé seriály anebo úspěšné adaptace světových děl můžete streamovat v Audioteka Klubu. Tři výherci naší soutěže se mohou těšit na poukazy na čtvrtletní členství!

Cestou do práce, při přípravě večeře anebo v posteli po celodenním maratonu. Streamovat v Audioteka Klubu můžete takřka kdykoliv a kdekoliv. V rámci členství za 99 Kč měsíčně získáte neomezený přístup k více než 900 titulů nejrůznějších žánrů, od světových bestsellerů až po dlouho očekávané novinky. Ať už si do uší pustíte příběhy osobností, které inspirovaly svět, anebo si s chutí odpočinete u komedií či napínavých detektivek, s audioknihami v Klubu poznáte nový rozměr prožitku z poslechu.

Dějem příběhů vás provedou špičkoví interpreti a herci jako Hana Vagnerová, Martin Myšička, Vanda Hybnerová nebo mistr mluveného slova Jiří Lábus. Zjistíte také, jak rozmanité spektrum podob audioknihy mají – vedle jednohlasé klasiky tu najdete i audiositcomy s bravurně rozehranými dialogy, populárně naučné audioshow či audioseriály napsané vyhledávanými a cenami ověnčenými tvůrci.

S dárkovým poukazem se stanete členem Audioteka Klubu během chvilky. Stačí se zaregistrovat na www.audioteka.cz, stáhnout si aplikaci Audioteka a pak už jen zadat unikátní kód předplatného. Vylepšené funkce aplikace vám poslech zpříjemní na maximum. Díky podpoře Apple Car a Android Auto můžete přehrávat i za volantem auta. S funkcí Rodinné sdílení se k jednomu účtu připojí další dva členové domácnosti, takže si audioknihy vychutná celá rodina. Třeba právě některý z našich tipů pro malé i velké posluchače.

Lukasz Orbitowski, Klaudie Mynarská: Recepce 

img

Nadnárodní firma, deváté patro, dlouhý pult u vchodu a tři recepční. Věříte, že skutečnou moc má v korporátu vedení? Kdeže, doopravdy velí ten, kdo má pod palcem tři K – kávovar, kurýry a komunikaci. Vítejte na Recepci, v revíru roztodivných příběhů a neuvěřitelných situací, které v satirickém audiositcomu roztáčí Hana Vagnerová, Zuzana Kronerová a Marie Poulová.

Tim Weaver: Ztracené střípky 

img

Rebeka je od rozchodu s manželem na všechno sama. Náročná práce v nemocnici a výchova dvou dcer si na ní začíná vybírat svou daň, a tak se rozhodne na jeden den všeho nechat a doprovodit svého bratra Johnyho na pracovní výlet na odlehlý ostrov. Jenže jeden den se nakonec protáhne na pět měsíců...ponořte se do krimi příběhu od autora bestsellerové ságy s vyšetřovatelem Davidem Rakerem. Vypráví hlas Zuzany Slavíkové.

Rudyard Kipling a další: Příběhy zvířátek 

img

Náš poslední tip patří dobrodružstvím z říše zvířat, které jsou tím nejlepším z pokladnice klasických pohádek od autorů Rudyarda Kiplinga, Jamese Baldwina a D.G. Mukerjiho. Vyprávění jsou inspirována bájemi i zázraky přírody, popisují kouzlo přátelství a neuvěřitelných okamžiků. Chcete vědět, proč má leopard skvrny, nebo jak spolu souvisí kůň a olivový strom? Pro Audioteku namluvil nezaměnitelným hlasem Jiří Lábus.

Více na www.audioteka.cz

Připravili jsme pro vás soutěž o členství v Audioteka Klubu. Tři z vás se mohou těšit na výhru v podobě čtvrtletního předplatné v hodnotě 297 Kč.

Odpověď na soutěžní otázku najdete zde.


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
myself · perfekta · PíBí
(Správná odpověď na otázku Naše soutěžní otázka patří audiositcomu Recepce. Jak se jmenuje první díl? zní Překvapení.)

Komentáře

PíBí
Děkuji.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.