Soutěž o liposukci dvou partií přístrojem Body jet od FORMÉ clinic v hodnotě 26 000 Kč

Před otěhotněním jste byla s pevnou postavou spokojená. Občasný špíček vyřešilo jednodenní hladovění. Po porodu se však ne a ne tukových polštářů zbavit. Máte pocit, že by stačilo postavu lehce „seříznout“? Vaším problémem je tuk usazený na více partiích těla. Vyhrajte dokonalou postavu pomocí tumescentní liposukce!

img

FORMÉ clinic - tak trochu jiná klinika, přesvěčte se na vlastní kůži, že to jde dělat i jinak

Podmínky soutěže

Zahájení: 27.4.2014

Slosování: 11.5.2014 v 15 hod.

Počet výherců: 1 + 2 náhradnice
Výhra: Liposukce dvou partií přístrojem Body Jet v hodnotě 26000Kč, náhradnice získají slevu 15% a 10% na liposukci ve FORMÉ clinic

Dokonalou postavu můžete získat pomocí tumescentní liposukce, která se provádí prostřednictvím moderního přístroje Body Jet. Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod, jak se rychle a téměř bez bolesti zbavit přebytečného tuku.

Oproti klasické liposukci má tato metoda několik významným předností, ke kterým patří například to, že operace probíhá bez celkové anestezie, nutnost nosit kompresní prádlo se snižuje jen na pár dní a bolesti a jizvy po operaci nejsou téměř žádné. Přístrojem Body Jet, dochází k odstranění tuku pomocí pulzujícího vodního paprsku. I u této metody lékař zavádí do těla kanyly a pomocí vodní trysky ničí vrstvy podkožního tuku. Současně dochází k odsávání tuku z těla.

Balíčky pro maminky

Tuto metodu obsahují také nové výhodné Balíčky pro maminky od FORMÉ clinic, které jsme připravili na míru všem ženám maminkám, stačí si pouze vybrat nejvhodnější řešení, podle problému, který Vás trápí.

FORMÉ clinic je renomovaná klinika platické a estetické chirurgie v Praze. Cílem naší kliniky je odlišit se od jiných soukromých zařízení, především kvalitním servisem a nabídkou nejrůznějších služeb našim klientům. Důraz přitom klademe především na perfektní, informovaný a ochotný personál. Naši péči chceme individuálně přizpůsobit potřebám zákazníka, který se u nás může těšit na nadstandardní služby.

  • Nový koncept v péči o zákazníky
  • Nečekaně nadstandartní služby
  • V samém srdci Prahy, na Václavském náměstí

Odpověď na soutěžní otázku najdete na stránkách www.formeclinic.czTato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Andysek · oresnik · Bronx
(Správná odpověď na otázku Jak se jmenuje Balíček pro maminky, který se skládá z augmentace a liposukce? zní Pamela.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Zážitek jako dárek na Vánoce

Zážitek jako dárek na Vánoce

Najít ten pravý dárek k Vánocům je někdy zapeklitá výzva. Chcete mít jistotu, že váš dárek bude originální a zaručeně potěší? Inspirujte se na stránkách Stips.cz a darujte nezapomenutelný zážitek.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.