Soutěž o SynCare vánoční kolekci

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví organismu stejně jako každodenní péče, kterou jí věnujeme. Celou řadu nedokonalostí i problémů pokožky dnes dokáže korigovat speciální kosmetická péče a vhodné přípravky.

Podmínky soutěže

Zahájení: 15.11.2017
Slosování: 15.12.2017
Počet výherců: 2
Výhra: VÁNOČNÍ sada SynCare v hodnotě 1 406 Kč

Dermo kosmetické přípravky dnes řeší nejen stárnutí pleti a jeho projevy, které dokáže efektivně zmírnit, ale také hraniční problémy pleti. 

Jako zásadní dnes odborníci spatřují odpovídající péči o daný druh pleti nejen podle jejího typu a stáří, ale především v závislosti na individuálních potřebách nebo změnách, jejichž řešení přináší viditelné zlepšení kvality pleti. Mezi přední výrobce dermo kosmetiky patří SynCare, jehož přípravky výstižně provází slogan Dotyk medicíny. Při vývoji nových výrobků totiž SynCare úzce spolupracuje s předními dermatology a proto jeho přípravky dokážou podpořit nejen na krásu, ale současně zdraví pleti a její individuální potřeby v celkové harmonii. Značka SynCare využívá výsledků posledních dermatologických výzkumů, které uvádí do praxe s ohledem na krásu a zdraví pokožky.  Přípravky SynCare obsahují přírodní látky jako je skvalan, rostlinné kmenové buňky, vitamíny, enzymy, retinol nebo kyselinu hyaluronovou (HA) i celou řadu dalších.

Kyselina hyaluronová (HA) 

Kyselina hyaluronová (HA) je organická látka, která zajišťuje intenzivní hydrataci pokožky a minimalizuje negativní působení volných radikálů. Její extrémně vysoké schopnosti vázat na sebe vodu využívá kosmetický průmysl při výrobě přípravků, určených pro péči o pokožku obličeje i těla. Používá se rovněž v estetické medicíně k výplním, v klasické medicíně hraje důležitou roli např. při léčbě kloubů. Nachází uplatnění všude tam, kde v důsledku procesu stárnutí dochází k úbytku podkožní tukové tkáně. Během procesu stárnutí obsah kyseliny hyaluronové v kůži postupně klesá a tím pokožka ztrácí schopnost udržovat vodu, částečně vysychá a dochází ke změnám její struktury. Výsledkem je ztráta elasticity - pleť přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. HA dokáže tyto projevy zmírnit a pokožku viditelně omladit. 

Intenzívní hydrataci a omlazení přináší pleti Syncare denní krém se 100% kyselinou hyaluronovou a vitamíny 

Tento lehký a přitom bohatý výživný krém je vhodný pro všechny typy pleti, která působí unaveně a potřebuje hydratovat, vyhladit a zpevnit. Kombinace 100 procentní kyseliny hyaluronové, rostlinného skvalanu a vitamínu E propůjčuje krému mimořádné omlazující účinky. Už po několika použitích poznáte rozdíl. Pleť je hydratovaná a vyhlazená, kontury obličeje zpevněné a tvář celkově působí mladistvě svěže. Neobsahuje konzervanty ani parfemace a díky tomu je vhodný také pro křehkou citlivou pleť. 

Regeneraci a svěžest zajistí Anti-age noční pleťový krém SynCare s kyselinou hyaluronovou

Intenzivně posiluje, regeneruje a hydratuje pleť během spánku. Dokáže posílit tonus  pokožky, takže je ráno svěží a bez známek únavy. Bohatý noční krém SynCare má lehkou texturu, která předem vylučuje nežádoucí zatížení pleti. Vzhledem  k vysokým schopnostem regenerace je ideálním přípravkem pro noční ošetření pleti včetně citlivé se sklonem k podráždění. Neobsahuje parabeny, konzervanty ani parfemace.

Alfou a omegou je čistá pleť. Jen dokonale čistá pleť může přijímat další péči.

Extra jemné, čistící micelární tonikum šetrně odstraní pot, maz a povrchové nečistoty. Tonizuje pleť a usnadňuje tak vstřebávání účinných látek, obsažených v sérech a krémech. Jeho luxusní složení zcela vylučuje nepříjemné pnutí, které mnohdy čištění provází. Obsažená 100 procentní kyselina hyaluronová pleť při čištění navíc zklidňuje a vydatně hydratuje. Stačí nanést pár kapek na vatový tampón a krouživými pohyby setřít pleť. Hned poté je pokožka  připravená pro aplikaci denní nebo noční péče.

Vyhrajte exkluzivní vánoční sadu dermo kosmetiky SynCare s kyselinou hyaluronovou v luxusní dárkové kazetě!

Více informací o produktech SynCare a odpověď na soutěžní otázku najdete na stránkách www.syncare.cz


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
sepsep · zaklinka
(Správná odpověď na otázku Kolik dermo kosmetických přípravků obsahuje vánoční sada SynCare? zní 3.)

Komentáře

Cherrit_y025
Super produkty!
prskafka
Mám ráda jejich AHA masku, enzym.peeling a oční krém
Drahoslava Stotzová
Krásná sada, u které obdivuji hezké estetické balení a také obsah ,kde je kyselina hyaluronová ,která je elixírem na plet
Romana
parádička, vyzkoušela bych
babos
Překrásná sada a určitě bych omládla
andele
Tak to je mňamka výhra už se těším
Mileb
Je to pěkný i potřebný nejen vánoční dárek.
zlounek
Moc pěkná dárkova sada, kdo by jí nechtěl jen ten denní krém výjde na 612kč
to si dovolit opravdu nemůžu,celá sada výjde na 1 406 Kčcož je pěkná pálka ale kosmetika velmi kvalitní. Těším se na slosování
Lusszy
Kam se hrabou Frantíci s Avene a Laroche
danilka
Syncare je skvělá , používám ji a tahle sada by se náramně šikla
vendy_26
Tak pro mamku by to bylo úplně skvělý!
zaklinka
Moc děkuji, radost je veliká mám krásný dárek.
honzik108
gratuluji
zaklinka
Reaguji na honzik108: Děkuji
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.