Soutěž s Kosmetikou CAPRI

Kozí kolostrum bojuje za omlazení pleti

Podmínky soutěže:

start: 11.4.2016

konec: 17.4.2016

počet výherců: 3

ceny v soutěži: Platine S 30 g

Kolostrum neboli 1.mléko po narození mláděte, obsahuje bioaktivní látky nezbytné pro růst, jako jsou imunoglobuliny, antimikrobiální peptidy a růstové faktory. Tyto látky chrání živý organizmus před vznikem zánětlivých onemocnění a napomáhají hojení a obnově tkání. 

Kolostrum je jediným přirozeným zdrojem dvou růstových faktorů, které podporují množení a regeneraci buněk.

Stárnutí pleti je přirozený proces tvořený kombinací efektu času a faktory vnějšího prostředí. Tyto dva odlišné biologické procesy přímo narušují strukturu kůže i její ochrannou funkci. Dochází k úbytku funkčních tkání, jako je kolagen, elastin a mezibuněčná hmota, dochází samozřejmě i k poklesu hladiny růstových faktorů . Použitím růstových faktorů v omlazujících kosmetických přípravcích je novým anti-ageing ošetřením, které přispívá ke strukturní remodelaci pokožky. Klinické studie jasně dokazují významný vliv růstových faktorů obsažených v kolostru na kvalitu pokožky. Pleťové omlazující sérum s kozím kolostrem, které bylo získáno 24 hodin po porodu, obsahuje vysoké množství přírodních komplexů, které splňují požadavky moderní anti-ageing péče. Jedinečný a první kosmetický prostředek na světě s vysokým obsahem biologického přírodního růstového faktoru z kozího kolostra byl vyvinut českou kosmetickou značkou Le Chaton.

Při pravidelném používání se viditelný efekt omlazení pleti dostaví do 4-6 týdnů. Přítomnost přírodního růstového faktoru z kozího kolostra prokazatelně urychluje obnovu epidermálních buněk a tím zlepšuje vzhled pokožky. 

www.lachevre.eu/platine
www.lachevre.eu/platine/platine-s 


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
xira · Anic · Katihlavova
(Správná odpověď na otázku Jaký unikátní produkt, vůbec první na světě, obsahuje růstový faktor z kozího kolostra, který efektivně zpomaluje stárnutí pokožky? zní Platine S Le Chaton.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Zážitek jako dárek na Vánoce

Zážitek jako dárek na Vánoce

Najít ten pravý dárek k Vánocům je někdy zapeklitá výzva. Chcete mít jistotu, že váš dárek bude originální a zaručeně potěší? Inspirujte se na stránkách Stips.cz a darujte nezapomenutelný zážitek.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.