Soutěž s Oral-B o elektrické kartáčky

Přimět děti k čistění zubů je mnohdy opravdový oříšek. Klasické kartáčky u nich moc velký úspěch nemají, proč to tedy nezkusit s elektrickým kartáčkem? Nyní máte šanci! Značka Oral-B si pro vás připravila soutěž s elektrickými kartáčky Oral-B Teen.

Podmínky soutěže

Zahájení: 16.5.2019
Slosování: 23.5.2019 v 15:00
Počet výherců: 2
Výhry: Kartáček Oral-B Teen v hodnotě 1 499 Kč

Elektrické zubní kartáčky Oral-B Junior 6+ mají veselé barvy, což děti může motivovat k čištění. Děti navíc získávají zdravé návyky na celý život. Tento dětský elektrický zubní kartáček má extra měkká vlákna. Je klinicky ověřeno, že jsou šetrná k dětským zoubkům a dásním, a přitom odstraňují více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. 

Zabudovaný časovač učí děti dodržovat 2 minuty čištění, jak doporučují zubní lékaři, a každých 30 sekund je upozorňuje, aby si začaly čistit jinou část ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček Oral-B Junior 6+ schválila Nadace pro zdraví ústní dutiny a dodává se s průvodcem čištění, který pomáhá děti učit správně si každý den čistit zuby. Obsah balení: 1 dětský elektrický zubní kartáček s fialovou rukojetí (s elektrickou baterií), dvoukolíkovou zástrčkou a 1 šetrnou náhradní kartáčkovou hlavou. Elektrický zubní kartáček Oral-B Junior 6+ je kompatibilní s těmito náhradními kartáčkovými hlavami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip a Ortho Care.

img

Perfektním kartáčkem pro mladistvé je elektrický zubní kartáček Oral-B Teen. Ten zajišťuje v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem klinicky ověřenou špičkovou čistotu ústní dutiny. Navíc vám ho přináší Oral-B, zubními lékaři nejpoužívanější značka zubních kartáčků na světě. Kompatibilní s těmito náhradními kartáčkovými hlavami: CrossAction, 3D White, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, FlossAction, TriZone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care. 

Nápovědu k soutěžní otázce, ale především užitečné rady pro kvalitní ústní péči hledejte na www stránkách Oral-B, kde si můžete vybrat z široké nabídky elektrických zubních kartáčků pro děti i dospělé.


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
burbot · Romana vin
(Správná odpověď na otázku V kolika barvách se elektrický zubní kartáček Oral-B Junior 6+ prodává? zní ve dvou.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Vyhrajte krásu v soutěži SynCare

Vyhrajte krásu v soutěži SynCare

Soutěžte s námi o 2 exkluzívní dárkové kolekce SynCare s omlazující péčí.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.