Vánoční soutěž s Oral-B

Pokud chcete svým dětem do nového roku nadělit krásný a zdravý úsměv, a navíc je naučit i správným návykům v péči o ústní dutinu, neměla by vaší pozornosti uniknout vánoční soutěž s elektrickým zubním kartáčkem pro děti od 6 let Oral-B Junior 6+.

Podmínky soutěže

Zahájení: 17.12.2018
Slosování: 24.12.2018
Počet výherců: 2
Výhra: Elektrickým zubní kartáček pro děti od 6 let Oral-B Junior 6+

Veselé barvy kartáčku motivují k pravidelnému čištění, zatímco jeho extra měkká vlákna jsou šetrná k dětským zoubkům i dásním. Kartáček čistí zuby tzv. 3D technologií čištění, která kombinuje pulzaci s oscilačně-rotačními pohyby. Pulzace rozruší vrstvu plaku na povrchu zubu a oscilačně-rotační pohyby ho důkladně a šetrně odstraní. Ve srovnání s běžným manuálním kartáčkem tento pomocník odstraní až o 100%  více zubního plaku. Zabudovaný časovač učí děti dodržovat optimální délku čištění, jak doporučují zubní lékaři, a každých 30 sekund je upozorňuje, aby si začaly čistit jinou část ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček Oral-B Junior 6+ schválila Nadace pro zdraví ústní dutiny a dodává se s průvodcem čištění, který pomáhá děti učit čistit si zuby správně každý den.

Nápovědu k soutěžní otázce, ale především užitečné rady pro kvalitní ústní péči hledejte na www stránkách Oral-B, kde si můžete vybrat z široké nabídky elektrických zubních kartáčků pro děti i dospělé, včetně novinky Oral-B Genius 10000 Orchid Purple s novou revoluční technologií Gum Guard.Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
PíBí · ekviklop
(Správná odpověď na otázku Jaká je podle zubních lékařů minimální doba pro čištění zubů? zní 2 minuty.)

Komentáře

heluna22
Daneček by měl radost kdyby prababička pro něj kartáček vyhrála.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Soutěž s Oral-B o elektrický kartáček JUNIOR 6+

Soutěž s Oral-B o elektrický kartáček JUNIOR 6+

Čištění zubů je aktivita, kterou nemá v lásce skoro žádné dítě. Jak je ale motivovat k tomu, aby to byla pro ně zábava? Zapomeňte na klasické zubní kartáčky a zkuste elektrický kartáček. Značka Oral-B si pro vás připravila soutěž s elektrickými kartáčky Oral-B Junior 6+.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.