Vyhrajte elektrický kartáček pro krásný a zdravý úsměv!

Chytrý a stylový. Možná byste tyto vlastnosti nečekali u elektrického kartáčku, ale věřte, že i kartáčky prošly vývojem, který stojí za pozornost! My vám nyní přinášíme možnost jeden vyhrát a potěšit sebe či své blízké modelem z limitované edice Oral-B Orchid Purple.

Podmínky soutěže

Zahájení: 10.1.2019
Slosování: 24.1.2019
Počet výherců: 1
Výhra: Kartáček Oral-B Genius 10000 v barvě Orchid Purple v hodnotě 3 599 Kč

Čištění zubů možná máme už odmala spojené s něčím, co se musí a co nás jen a jen zdržuje. Pokroky se ale dějí i v péči o ústní dutinu a čištění zubů je tak nejen efektivnější, ale bude vás také bavit! Zubní lékaři se shodnou, že elektrické kartáčky čistí lépe než kartáčky manuální. Víte, ale jaké různé vychytávky nabízejí?

Potěšení pro dámy

zoom

Máte ve svém okolí nějakou kamarádku nebo třeba maminku či sestru, která by měla ráda zuby jako perličky, ale nechce se vzdát kávy nebo červeného vína? Případně by ocenila režim na citlivé zuby? Ty nejmodernější elektrické kartáčky dokáží zajistit péči na míru všem potřebám! Například kartáček Oral-B Genius 10000, navržený exkluzivně pro ženy v romantické barvě Orchid Purple nebo pak také v barvách Rose Gold a White, nabízí dokonce 6 čisticích režimů. Navíc díky kulaté kartáčové hlavě s oscilačně-rotačně-pulzační technologií dokáže dokonale vyčistit i hůře přístupná místa, jako jsou třeba stoličky. Zároveň je možné si vybrat speciální kartáčkové hlavy na bělení zubů nebo třeba jemné hlavy na citlivé zuby a dásně. Díky unikátní 3D technologii čištění jsou navíc zuby již po prvním použití viditelně hladší a bělejší!

img

Nejen na cestách pak jistě potěší designové pouzdro. Zejména dámy si pak rády vyladí kartáček podle svého, že?  Elektrický kartáček Genius 10000 mají zabudovaný vícebarevný 360° světelný systém s možností individuálního nastavení. Je možné vybírat mezi 12 různými barvami a přizpůsobit je třeba podle nálady nebo outfitu. Čištění zubů se tak stává ještě příjemnějším zážitkem!

Více o produktech Oral-B naleznete na webu www.oralb.cz 


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Sněhurka2
(Správná odpověď na otázku Vyhrajte kartáček Oral-B Genius 10000 v barvě Orchid Purple. Soutěžní otázka zní: Kolik čisticích režimů elektrický kartáček Oral-B Genius 10000 nabízí? zní 6.)

Komentáře

Žakuja
gratuluji
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.