Vyhrajte krásu v soutěži SynCare

Soutěžte s námi o 2 exkluzívní dárkové kolekce SynCare s omlazující péčí.

Podmínky soutěže

Zahájení: 11.11.2019

Slosování: 25.11.2019 v 15 hod.

Počet výherců: 2

Výhra: Vánoční sada s kyselinou hyaluronovou v luxusní dárkové kazetě v hodnotě 1 546 Kč

Kvalitu pleti ovlivňuje genetický základ, složení stravy i celkové zdraví organismu stejně jako každodenní péče, kterou jí věnujeme. Celou řadu nedokonalostí i problémů pokožky dnes dokáže korigovat  speciální kosmetická péče a vhodné  přípravky. 

Dermo kosmetické přípravky řeší nejen stárnutí pleti a jeho projevy, ale dokážou efektivně zmírnit také hraniční problémy pleti. Jako zásadní dnes odborníci spatřují péči nejen podle typu a stáří pokožky, ale především v závislosti na jejich individuálních potřebách. Mezi přední výrobce dermo kosmetiky patří SynCare, jehož přípravky výstižně provází slogan Dotyk medicíny. Při vývoji nových výrobků SynCare úzce spolupracuje s předními dermatology a proto jeho přípravky dokážou podpořit nejen na krásu, ale současně zdraví pleti v celkové harmonii. Přípravky SynCare obsahují přírodní látky jako je skvalan, rostlinné kmenové buňky, vitamíny, enzymy, retinol nebo kyselinu hyaluronovou (HA) i další, pokožce vlastní  komponenty.

Dva výherci se mohou těšit na exkluzivní vánoční sadu SynCare přípravků s kyselinou hyaluronovou

Dárková krabička podtrhuje výjimečnost sady a dodává jí jedinečnost. Sada obsahuje tyto kosmetické přípravky v nezmenšeném zákaznickém balení: Denní krém 100% kyselina hyaluronová 50 ml, Noční krém 100% kyselina hyaluronová 50 ml, Micelární čisticí voda s kyselinou hyaluronovou 150 ml. 

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.syncare.cz
Fotogalerie

 
Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
hepetivocko · spalnicka
(Správná odpověď na otázku Kolik dermo kosmetických produktů obsahuje vánoční sada SynCare? zní 3.)

Komentáře

Zdenka
Moc ráda bych konečně v životě něco vyhrála, a kosmetické přípravky SynCare speciálně, V mém věku bych to uvítala. Zdravím, Zdenka.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.