Vyhrajte opalovací kosmetiku Piz Buin na celé léto!

I když nás letošní počasí zatím dost napíná, ve skutečnosti už se léto blíží mílovými kroky. Připravte se včas na intenzivní sluneční paprsky a pořiďte si kvalitní opalovací kosmetiku. Jestli budete mít štěstí, celý balíček přípravků na opalování můžete vyhrát v naší soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s online parfumerií Elnino.cz.

Podmínky soutěže

Zahájení: 21.5.2019
Slosování: 06.06.2019 v 15:00

Počet výherců: 3
Výhra: Balíček opalovací kosmetiky Piz Buin

Slyšeli jste už o sluneční kosmetice Piz Buin? Její historie sahá do 30. let minulého století a u zrodu stál mladý student chemie a nadšený horolezec Franz Greiter. Při náročném výstupu na třítisícovou horu Piz Buin se spálil tak nepříjemně, že ho tento zážitek inspiroval k založení značky opalovací kosmetiky, která lidem poskytne spolehlivou ochranu před slunečními paprsky. Jeho odkaz značka Piz Buin respektuje dodnes a neustále přináší moderní přípravky pro bezpečné opalování.

img

Efektivní ochrana a rychlejší opálení v jednom

Chcete rychle získat vysněný bronzový odstín pokožky? Pomůže vám opalovací sprej Tan & Protect Sprej s příjemnou olejovou texturou. Spolehlivě vás ochrání před UVA i UVB zářením, zatímco jeho revoluční složka Illumitone™ stimuluje produkci melaninu, který má na svědomí okouzlující snědý tón, po němž toužíme každé léto.

Svěží ochlazení v nejteplejších dnech

Při vysokých letních teplotách vám přijde vhod jakékoliv osvěžení a chladivou pěnou Protect & Cool od Piz Buin zabijete hned dvě mouchy jednou ranou. Příjemně ochladí vaši pokožku a poskytne jí nekompromisní ochranu před oběma druhy slunečního záření, a sice UVA a UVB. Jistě vás také potěší, že neobsahuje žádný alkohol, který by vysušoval pokožku. Složení tohoto přípravku naopak obsahuje aktivní látky, které pokožku perfektně hydratují.

Pro vaše dokonalé rty

Mnohdy opomíjená část vašeho obličeje si zaslouží minimálně stejně efektivní ochranu jako další části obličeje a těla. Pokožka pokrývající rty je totiž mnohem slabší a citlivější než na ostatních místech, a proto je i velmi náchylná k poškození slunečními paprsky. Sáhněte po balzámu na rty alespoň se SPF 30 a užijte si opalování bez starostí.

Zklidnění a regenerace

Přestože se celý den chráníte a používáte opalovací přípravky přesně podle doporučení dermatologů, po náročném dni vaše pokožka touží po extra péči v podobě mléka po opalování. Dokáže perfektně hydratovat a zklidnit, podporuje přirozenou produkci pigmentu a díky chladivé textuře je jeho aplikace více než příjemná.

Prohlédněte si kompletní nabídku opalovací kosmetiky Piz Buin v online parfumerii Elnino.cz. Najdete zde i správnou odpověď na soutěžní otázku.

Hrajeme o 3 balíčky a každý obsahuje:

zoom
  • Opalovací přípravek PIZ BUIN TAN & PROTECT TAN ACCELERATING OIL SPRAY SPF30
  • Balzám na rty PIZ BUIN In Sun SPF 30
  • Chladivá pěna PIZ BUIN Protect & Cool SPF30
  • Hydratační mléko po opalování PIZ BUIN After Sun Tan Intensifier LotionTato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
Mileb · Alex649 · Tppavsim
(Správná odpověď na otázku Kde leží hora Piz Buin, která propůjčila své jméno oblíbené značce opalovací kosmetiky? zní na hranici Rakouska a Švýcarska.)

Komentáře

Žakuja
Gratuluji
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.