Vyhrajte slevu 50 % ze studia MBA na European School of Business & Management

Dokážete zaujmout svým projevem a přesvědčivě prezentovat své názory? Umíte řešit pracovní konflikty? Daří se Vám efektivně organizovat čas? Zjistěte, co všechno můžete zlepšit a rozvíjejte své soft skills s námi. Vyhrajte 50% slevu na studium MBA ve specializaci Leadership a soft skills na European School of Business & Management (ESBM).

Podmínky soutěže

Zahájení: 5.10.2016
Slosování: 12.10.2016
Počet výherců: 1
Výhra: Výherní poukaz na 50% slevu ze studia MBA ve specializaci Leadership a soft skills na European School of Business & Management

Soft skills, neboli měkké dovednosti, jsou dnes velmi žádané

Jedná se například o schopnost úspěšné komunikace, spolupráce s různými typy lidí, schopnost přesvědčit, řešit konflikty či kreativní a analytické myšlení. A právě tyto prvky emoční inteligence často rozhodují o úspěchu člověka v pracovním i osobním životě.

Zapojte se do soutěže a 1 z Vás má šanci vyhrát poukaz na 50% slevu ze studia MBA ve specializaci Leadership a soft skills na European School of Business & Management.

zoom

Rozvíjejte své manažerské dovednosti a soft skills s námi a naučte se je efektivně využívat v každodenní firemní praxi. Ocení to nejen Váš zaměstnavatel nebo kolega, ale především Vy sami.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na stránkách www.esbm.cz.


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
dagous
(Správná odpověď na otázku Jaký vzdělávací model využívá při výuce European School of Business & Management (ESBM)? zní Oxfordský.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.