Vyhrajte slevu na zákrok bioplastiky v hodnotě 4 000 Kč

Máte nějaký estetický problém, který chcete trvale vyřešit? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pokud budete vylosováni, získáte slevu na zákrok bioplastiky v hodnotě 4 000 Kč. Všichni ostatní, kteří správně zodpoví otázku, budou mít vstupní konzultaci na klinice BIOPLASTICA na jakýkoli zákrok (bioplastika, sklerotizace varixů a metličkových žilek, odstranění defektů kůže elektrokauterem aj.) zdarma.

Podmínky soutěže

Zahájení: 6.2.2019
Slosování: 20.2.2019
Počet výherců: 1 + 20
Výhra: 1. Sleva na zákrok bioplastiky v hodnotě 4 000 Kč Ostatní: vstupní konzultace na veškeré zákroky zdarma (platí do konce roku 2019) 

Bioplastika = plastická chirurgie 21. století

Touto metodou lze napravit tvarové nedostatky vašeho obličeje i těla a také omladit váš výraz zpevněním tkání až o 15 let. Metoda v tomto roce oslaví 30. leté výročí od objevení. Naše klinika se specializuje na zákroky 8 let od registrace na našem trhu.

Komplexní sklerotizace varixů a metličkových žilek

Odstranění všech typů žilek najednou při jedné návštěvě. Specializace od roku 1996, prezerntace metody v pořadu Sama doma v roce 1999.

Odstranění defektů na kůži elektrokauterem

Nejbezpečnější a nejúčinnější metoda odstranění drobných výrůstků, defektů nádorků a pod. útvarů na kůži.

zoom

Podrobné informace o všech metodách i dalších zákrocích, množství obrázků výsledků vlastních zákroků najdete na webových stránkách www.bioplastica.cz.


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
bata
(Správná odpověď na otázku Které problémy se řeší metodou bioplastiky? zní tvarové nedostatky a omlazení obličeje a těla.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.