Vyhrajte vlasovou péči o suché a namáhané vlasy značky Syoss

Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a získejte balíček vlasové péče Syoss Oleo Intense Thermo Care a barvu Syoss Oleo Intense s revoluční olejovou technologií pro dokonalý efekt barvení. V létě vlasy trpí – jsou suché a namáhané slunečními paprsky. Tato řada s pečujícími oleji jim však vrátí zdravý lesk a jemnost.

img

Získejte balíček vlasové péče Syoss Oleo Intense Thermo Care a barvu Syoss Oleo Intense

Podmínky soutěže

Zahájení: 25.8.2013
Slosování: 1.9.2013
Počet výehrců: 10

Výhra: balíček Syoss Oleo Intense Thermo Care + barva Syoss Oleo Intense

Intenzivní regenerace a lesk vašich vlasů

Trpí vaše vlasy lomivostí konečků, cuchají se a vypadají jako bez života? Vlasová kosmetika Syoss Oleo Intense Thermo Care si s těmito problémy hravě poradí. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, které vlasům navrátí pružnost a lesk. Porézní vlasová vlákna jsou jemně uhlazena a vyživena mikroskopickými kapkami oleje. Vlasy tak získají zdravý vzhled a snadno se upravují.

Aby byl výsledek co nejlepší a trvalý, je vhodné používat komplexní vlasovou péči této řady – šampón, kondicionér, kúru pro hloubkovou regeneraci i bezoplachovou kúru ve spreji. Výrobky pracují na termoaktivní bázi, proto byste nakonec měla vlasy vyfénovat nebo zabalit do teplého ručníku, aby se aktivovaly všechny účinné složky.

Dlouhotrvající barva Syoss Oleo Intense poskytuje prvotřídní barevnou intenzitu, stálost a profesionální krytí šedin. Barva je bez amoniaku a se 100% čistými oleji. Ty dodají vlasům více barevných pigmentů, které proniknou až do hloubky vlasového vlákna, proto je výsledek tak okouzlující. Oleje navíc působí i na povrchu a dodají vlasům až o 90 % více lesku.

Deset uživatelů, kteří odpoví správně na soutěžní otázku, získá balíček Syoss Oleo Intense Thermo Care a barvu na vlasy Syoss Oleo Intense dle vlastního výběru.

Správnou odpověď naleznete na www.syoss.cz.Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
queu · MissM · Mishka13 · MiaMia · -Rebekah- · Berries · pe.uhr · Ema24 · Wendy Vítová · anaj196
(Správná odpověď na otázku Jakou technologii obsahuje řada Syoss Oleo Intense Thermo Care? zní PRO-CELLIUM KERATIN.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Zážitek jako dárek na Vánoce

Zážitek jako dárek na Vánoce

Najít ten pravý dárek k Vánocům je někdy zapeklitá výzva. Chcete mít jistotu, že váš dárek bude originální a zaručeně potěší? Inspirujte se na stránkách Stips.cz a darujte nezapomenutelný zážitek.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.