Vyhrajte zákrok bioplastiky v hodnotě 8 - 12 000 Kč

Máte nějaký estetický problém, který chcete trvale vyřešit? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pokud budete vylosováni, získáte náklady na zákrok včetně předchozí konzultace v hodnotě 8 - 12 000 Kč.

img

Bioplastika = plastická chirurgie 21. století

Podmínky soutěže

Zahájení: 7.4.2014

Slosování: 21.4.2014 ve 14h

Počet výherců: 1

Výhra: Zákrok bioplastiky v hodnotě 8 - 12 000 Kč

Všichni ostatní: voucher na slevu 2 000 Kč platný do konce roku 2014

Zaplatíte pouze materiálové náklady dle výběru zákroku v rozsahu 1 - 10 ml bioplastického materiálu Metacrill (příklady možných zákroků v tomto rozsahu najdete na našich webových stránkách bioplastica.cz). Všem ostatním, kteří zodpoví otázky na našich webových stránkách, zašleme slevový voucher na 2 000 Kč na zákrok platný do konce roku 2014 (e-mail označit Soutěž Omlazení).

Bioplastika = plastická chirurgie 21. století

Bioplastika udělala revoluci v plastické chirurgii: její podstatou je vytvoření vlastní plnohodnotné tkáně na podkladě aplikace bioplastického materiálu Metacrill bez použití sklapelu.

Touto metodou lze provést korekci nedostatků obličeje i těla ( modelace tvaru nosu, rtů, zanořené brady, oblasti lícních kostí, vpáčeného hrudníku), vytvořit nové tvary obličeje i těla (modelace a zvětšení prsou, hýždí, lýtek), omladit obličej i tělo zpevněním a vyplněním povadlých partií vytvořením nového vlastního vaziva (nosoretní rýhy, bradolícní záhyby, glabela, kruhy pod očima, líce, dekolt).

Hlavní výhody bioplastiky:

  • naprostá bezpečnost
  • trvalý výsledek
  • ambulantní miniinvazivní zákrok bez jizev
  • přirozený vzhled bez ztráty mimiky
  • funguje u každého

"Bioplastika se dá přirovnat sochařské práci - modelování těla vytvořením vlastní tkáně. Tím dokáže nahradit velkou část plastickochirurgických operací. Jde pouze o využití přirozené reakce těla, ke kterému dochází při jakémkoli hojení, kdy se také vytváří nová tkáň," říká o této jedinečné metodě paní doktorka MUDr. Jana Vybulková Zavadilová, zakladatelka 1. kliniky bioplastické chirurgie u nás.

Podrobné informace o metodě i zákrocích, množství obrázků výsledků vlastních zákroků a také odpověď na soutěžní otázku najdete na jejích webových stránkách www.bioplastica.cz.


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
kuplinka
(Správná odpověď na otázku Co je podstatou bioplastiky? zní Vytvoření vlastní plnohodnotné tkáně na podkladě aplikace bioplastického materiálu Metacrill.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Soutěžte s filmem Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Soutěžte s filmem Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Pro šest výherců máme připraveny 3 balíčky exkluzivních vlasových produktů Franck PROVOST v hodnotě 1 500 Kč a 3x voucher do kadeřnictví Franck PROVOST v hodnotě 1 000 Kč.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.