Vyhrajte zkrášlující procedury pro omlazení celého těla

Získejte ve spolupráci s portálem Amplion.cz zkrášlující procedury. Připravili jsme pro Vás Biostimulační laserovou sprchu pro léčbu alopecie, Facelifting, balíčky kryolipolýzy nebo ošetření estetickou rázovou vlnou proti celulitidě. Dohromady 15 procedur pro Vás.

img

Vyhrajte zkrášlující procedury pro omlazení celého těla

Podmínky soutěže

Zahájení: 11.4.2012
Slosování: 25.4.2012
Počet výherců: 15

Výhra: Voucher na zkrášlující proceduru

Užijte si jaro naplno a objevte zkrášlující procedury

S námi vyhrává téměř každý, vybrali jsme pro vás 15 procedur, o které můžete soutěži, například:

Kryolipolýza je alternativa klasické liposukce, mezi jejíž hlavní přednosti patří šetrnost, nulová rekonvalescence a žádná bolest! Při jediné aplikaci dochází až k 30% úbytku tukových buněk. Vyhrajte balíček se 4 kryolipolýzami, 4 lymfodrenážemi a anticelulitidním zábalem!

3hodinový kosmetický balíček obsahuje ultrazvukovou lipolýzu, což je neinvazivní, bezbolestná, přístrojová metoda pro redukci tuků a odstranění celulitidy. Radiofrekvence vám zase vypne pokožku na problémových partiích. Závěrem vám facelift s kaviárovým sérem omladí pleť!

Estetická rázová vlna zatočí s podkožním tukem, čímž zmírní či úplně odstraní celulitidu. Je jednou z nejúčinnějších metod na odstraňování tohoto kosmetického problému. Vyzkoušejte šetrné ošetření rázovou vlnou a získejte hladkou pokožku, kterou budete rádi ukazovat!

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.amplion.cz


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
leni22 · dipendenza · Pett · katherin · Issabell28 · wera8 · Martinose · xchatrinka · Lodovika · Lena69 · xlenkax · Leonkaa · Bachtan · Morticie · Miss.Mi.
(Správná odpověď na otázku Jaký slogan používá Amplion v kategorii pro ženy? zní Vše, co žena potřebuje za nejvýhodnější ceny.)

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Zážitek jako dárek na Vánoce

Zážitek jako dárek na Vánoce

Najít ten pravý dárek k Vánocům je někdy zapeklitá výzva. Chcete mít jistotu, že váš dárek bude originální a zaručeně potěší? Inspirujte se na stránkách Stips.cz a darujte nezapomenutelný zážitek.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.