Zbavte se hlubokých vrásek

Zimní období působí na každého z nás destruktivně, musíme se tedy o pleť starat velmi pečlivě. Dopřejte si péči, po které budete vypadat o několik let mladší. Soutěžte s námi!

Podmínky soutěže

Zahájení: 21.1.2018
Slosování. 5.2.2018
Počet výher: 10
Výhra: Sérum s kmenovými buňkami Fytofontana Stem Cells Botu Intense v hodnotě 505 Kč

Nejviditelnější jsou mimické vrásky čela a vrásky u kořene nosu, to jsou nejčastější místa, kde se hluboké vrásky tvoří. Na vině jsou mimické svaly, které jsou často zapojovány bezmyšlenkově, to pak vede k prohlubování mimických vrásek. Pokud se o svoji pleť dostatečně nestaráte, vrásky se prohlubují a váš zářivý pohled je najednou plný únavy a výrazných vrásek. Trápí-li vás hluboké vrásky například na čele, kolem úst či očí, nezoufejte, máme pro vás řešení.

Sérum s kmenovými buňkami Fytofontana Stem Cells Botu Intense na hluboké mimické vrásky s intenzivním protivráskovým účinkem cíleně působí na ošetření právě výrazných a hlubokých vrásek. 

Fytofontana Stem Cells Botu Intense vám přináší koncentrovanou formu pro maximální výsledek. Pomocí speciálního dávkovacího pera docílíte jedinečné přesnosti aplikace. Hlavní účinná látka séra, TrioStem3 Complex, obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek jako je humánní aktivátor kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a rostlinný výtažek kmenových buněk ze švýcarského jablka. Tento komplex aktivuje vaše vlastní kmenové buňky, a tím výrazně obnovuje pokožku tváře. 

img

Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány peptidy, které mají podobný účinek jako hadí jed, tudíž redukují mimické vrásky a zároveň zvyšují jemnost a svěžest pokožky. Toto intenzivní sérum proti vráskám od švýcarské společnosti Herb-pharma AG tvoří nejsilnější přípravek z řady Fytofontana Stem Cells.

Pro 10 výherců máme připraveno intenzivní sérum s kmenovými buňkami Fytofontana Stem Cells Botu Intense. Odpověď na soutěžní otázku najdete na stránkách www.f-stemcells.com.


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
maeghan · renik.71 · Jura3 · Jiřah · zhlasna · Petronile · andy123 · Pajmonka · Meggynka
(Správná odpověď na otázku Které kmenové buňky využívá kosmetika Fytofontana Stem Cells? zní švýcarské jablko a pomeranč hořký.)

Komentáře

terenniberuska
Pěkný,pohodový den přeji.Díky za tuto skvělou soutěž o super kosmetiku Fytofontana Stem Cells Botu Intense Byla by to pro mne jedinečná výhra.
Ovu
Tedy, ty složky zní zajímavě, docela bych to asi vyzkoušela.
annella
super výhra
M.artaa
Díky za zajímavou soutěž, výhra je pro mě velmi atraktivní.
Hanula26
super výhra.
honzik108
budu si moc přát
Meggynka
Moc děkuji! Výhra dárek
157561
Holky přišla už někomu výhra? Adresu jsem posílala 5.2. a do dnešního dne nic :/
Petronile
Také mi ještě výhra nepřišla...Adresu jsem posílala na email, který mi došel.
157561
Reaguji na Petronile: tak myslím, ž se výhry zřejmě nedočkáme
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Soutěž s harmonizačním programem Antónie Mačingové

Soutěž s harmonizačním programem Antónie Mačingové

Vyhrajte rozvoz zdravého stravování přímo k vám domů nebo do práce. Vraťte svému tělu přirozenou energii, rovnováhu a začnete si formovat postavu. Pro tři z vás máme připraveny dárkové poukazy v hodnotách 4 000 Kč, 2 000 Kč a 1 000 Kč.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.