Zkušenost s NATURHOUSE jako důkaz

Franchisingová síť dietetických poraden NATURHOUSE se neustále rozrůstá o nové pobočky. Franchisanti jsou schopní investoři, spokojení zaměstnanci poraden NATUHROUSE a často i spokojení klienti, kterým NATURHOUSE změnil život.

Podmínky soutěže

Zahájení: 4.4.2018
Slosování: 18.4.2018
Počet výherců: 2
Výhra. Balíček Chci ploché břicho od NATURHOUSE

Případ spokojené klientky je i ten Mgr. Dáši Mertové, ještě před 5 lety unavené dámy při těle. Dnes je z ní štíhlá a spokojená podnikatelka provozující 2 výživové poradny NATURHOUSE v Krnově a Bruntále s úsměvem na tváři. Před pěti lety, se paní Mertová stala klientkou výživového centra NATURHOUSE v Opavě. „Nikdy jsem nebyla hubená, ale po dvou dětech mi kila prostě nezmizela, navíc jsem pracovala po nocích u počítače a měla večer hlad. Tak mi váha plíživě narůstala, až mi hrozily zdravotní komplikace. Řekla jsem si dost! Věděla jsem ale, že to sama nezvládnu, že potřebuji pomocnou ruku a podporu. Díky NATURHOUSE jsem zhubla 30 kg. To mi neskutečně zvedlo sebevědomí,“ popisuje zkušenost s NATURHOUSE z pozice klientky paní Mertová.

img

Hubnutí s NATURHOUSE Mgr. Dáši Mertové I foto: NATURHOUSE

SOUTĚŽ: Ploché bříško s NATURHOUSE

Ploché bříško je snem snad každé z nás. Kdy jindy než teď, po období zimního přejídání, bojujeme s centimetry, které nás trápí navíc. S řešením Chci ploché břicho! pro Vás bude shazování přebytečných kil hračka! 

Řešení obsahuje dietní plán s ukázkovými jídelníčky, které Vám budou inspirací při vytváření Vašich vlastních. Stěžejní jsou potravinové doplňky, které zařadíte do svého jídelníčku, a díky kterým bude pro Vás hubnutí výrazně jednoduší a snáze docílíte vysněného bříška. 

img

Balíček Chci ploché břicho I foto: NATURHOUSE

S exkluzivním receptem od NATURHOUSE uvidíte, že i při hubnutí si můžete dopřát kvalitní a plnohodnotný oběd. S balíčkem Chci ploché břicho! se naučíte jíst pravidelně a dle správného jídelníčku. Hubnout neznamená nejíst!

Správnou odpověď a více informací o konceptu NATURHOUSE hledejte na www.franchising-naturhouse.cz

Pokud je vám představa podnikání s NATURHOUSE sympatická, možná je ten správný čas, abyste udělali krok v před a vyšli štěstí naproti. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi přijdou k hotovému, možný je odkup již zavedené pobočky. Například v Břeclavi a Chrudimi. Pokud chcete začít s čistým štítem, a jak se říká od podlahy, lokality, kde vás nebude trápit velká konkurence, jsou třeba Šumperk a Havlíčkův Brod. Více informací o volných lokalitách v síti NATURHOUSE nebo kontaktujte toho nejpověřenějšího: 

Ing. Petr Kouble
business development manager
+420 725 766 437
franchising@naturhouse-cz.cz 

Případně pošlete dotaz přes formulář na webu


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
damuz · Terer
(Správná odpověď na otázku Kdy byla v České republice otevřena První výživová poradna NATURHOUSE? zní v říjnu 2008.)

Komentáře

M.artaa
Já ne, ale hodně mě to nalákalo, snad v soutěži uspěju a budu moci vyzkoušet.
evapa
Je to asi 5 let, kdy jsem zkoušela. Zhubla jsem, ale jídelníčky jimi sestavené nelze používat stále, zvláště když máte rodinu a musíte vařit českou klasiku. Jejich potravní doplňky jsou vám neustále vnucovány při každé kontrole a lezou do peněz. Takže i když konzultace a měření jsou zdarma, na doplňcích jsem za 3 měsíce zaplatila asi 15 tis. Kč. Když jsem si to spočítala a zjistila, že jsem takto "vyhodila" peníze na dovolenou, s návštěvami u nich jsem přestala.
ssharon
Ahoj. Já jsem to vyzkoušela, zhubla jsem 17 kg, jím podle jejich jídelníčku stále, nemám s tím problém a jsem moc spokojená. Vypadám myslím dost dobře, nosím věci, které jsem si dříve s původní váhou nemohla dovolit. Za jejich výrobky jsem určitě neutratila "majlant", nejvíc byla první návštěva - cca 1300 Kč, občas si koupím jejich vlákninu, která je skvělá. S jídelníčky jsem nikdy neměla hlad a jídlo podle nich mi chutná dodnes. Vůbec nelituju, že jsem musela něco investovat, protože se to opravdu vyplatilo. Občas někoho slyším, že v Naturhouse nezhubli ani deko a zaplatili obrovský peníze. Určitě nejedli podle jejich jídelníčku a nedodržovali nic, co jim nutr. ter. poradili, protože jinak by zhubli. Pro mě to rozhodně nejsou "vyhozené peníze", jinak bych totiž na dovolené na dvojdílné plavky mohla zapomenout a určitě bych do toho šla znova. Zlomte vaz, držím palce. D.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně PřihlásitA nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.