Zkušenost s NATURHOUSE jako důkaz

Franchisingová síť dietetických poraden NATURHOUSE se neustále rozrůstá o nové pobočky. Franchisanti jsou schopní investoři, spokojení zaměstnanci poraden NATUHROUSE a často i spokojení klienti, kterým NATURHOUSE změnil život.

Podmínky soutěže

Zahájení: 4.4.2018
Slosování: 18.4.2018
Počet výherců: 2
Výhra. Balíček Chci ploché břicho od NATURHOUSE

Případ spokojené klientky je i ten Mgr. Dáši Mertové, ještě před 5 lety unavené dámy při těle. Dnes je z ní štíhlá a spokojená podnikatelka provozující 2 výživové poradny NATURHOUSE v Krnově a Bruntále s úsměvem na tváři. Před pěti lety, se paní Mertová stala klientkou výživového centra NATURHOUSE v Opavě. „Nikdy jsem nebyla hubená, ale po dvou dětech mi kila prostě nezmizela, navíc jsem pracovala po nocích u počítače a měla večer hlad. Tak mi váha plíživě narůstala, až mi hrozily zdravotní komplikace. Řekla jsem si dost! Věděla jsem ale, že to sama nezvládnu, že potřebuji pomocnou ruku a podporu. Díky NATURHOUSE jsem zhubla 30 kg. To mi neskutečně zvedlo sebevědomí,“ popisuje zkušenost s NATURHOUSE z pozice klientky paní Mertová.

img

Hubnutí s NATURHOUSE Mgr. Dáši Mertové I foto: NATURHOUSE

SOUTĚŽ: Ploché bříško s NATURHOUSE

Ploché bříško je snem snad každé z nás. Kdy jindy než teď, po období zimního přejídání, bojujeme s centimetry, které nás trápí navíc. S řešením Chci ploché břicho! pro Vás bude shazování přebytečných kil hračka! 

Řešení obsahuje dietní plán s ukázkovými jídelníčky, které Vám budou inspirací při vytváření Vašich vlastních. Stěžejní jsou potravinové doplňky, které zařadíte do svého jídelníčku, a díky kterým bude pro Vás hubnutí výrazně jednoduší a snáze docílíte vysněného bříška. 

img

Balíček Chci ploché břicho I foto: NATURHOUSE

S exkluzivním receptem od NATURHOUSE uvidíte, že i při hubnutí si můžete dopřát kvalitní a plnohodnotný oběd. S balíčkem Chci ploché břicho! se naučíte jíst pravidelně a dle správného jídelníčku. Hubnout neznamená nejíst!

Správnou odpověď a více informací o konceptu NATURHOUSE hledejte na www.franchising-naturhouse.cz

Pokud je vám představa podnikání s NATURHOUSE sympatická, možná je ten správný čas, abyste udělali krok v před a vyšli štěstí naproti. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi přijdou k hotovému, možný je odkup již zavedené pobočky. Například v Břeclavi a Chrudimi. Pokud chcete začít s čistým štítem, a jak se říká od podlahy, lokality, kde vás nebude trápit velká konkurence, jsou třeba Šumperk a Havlíčkův Brod. Více informací o volných lokalitách v síti NATURHOUSE nebo kontaktujte toho nejpověřenějšího: 

Ing. Petr Kouble
business development manager
+420 725 766 437
franchising@naturhouse-cz.cz 

Případně pošlete dotaz přes formulář na webu


Tato soutěž je uzavřena
Gratulujeme těmto výhercům:
damuz · Terer
(Správná odpověď na otázku Kdy byla v České republice otevřena První výživová poradna NATURHOUSE? zní v říjnu 2008.)

Komentáře

LSmolova
Je tady někdo, kdo zkoušel?
M.artaa
Já ne, ale hodně mě to nalákalo, snad v soutěži uspěju a budu moci vyzkoušet.
evapa
Je to asi 5 let, kdy jsem zkoušela. Zhubla jsem, ale jídelníčky jimi sestavené nelze používat stále, zvláště když máte rodinu a musíte vařit českou klasiku. Jejich potravní doplňky jsou vám neustále vnucovány při každé kontrole a lezou do peněz. Takže i když konzultace a měření jsou zdarma, na doplňcích jsem za 3 měsíce zaplatila asi 15 tis. Kč. Když jsem si to spočítala a zjistila, že jsem takto "vyhodila" peníze na dovolenou, s návštěvami u nich jsem přestala.
LSmolova
Jo, to se nedivím. Já právě nevím, jestli do toho investovat či ne... já ani nevím, jestli bych to vydržela, když kolem mě je tolik dobrýho jídla
ssharon
Ahoj. Já jsem to vyzkoušela, zhubla jsem 17 kg, jím podle jejich jídelníčku stále, nemám s tím problém a jsem moc spokojená. Vypadám myslím dost dobře, nosím věci, které jsem si dříve s původní váhou nemohla dovolit. Za jejich výrobky jsem určitě neutratila "majlant", nejvíc byla první návštěva - cca 1300 Kč, občas si koupím jejich vlákninu, která je skvělá. S jídelníčky jsem nikdy neměla hlad a jídlo podle nich mi chutná dodnes. Vůbec nelituju, že jsem musela něco investovat, protože se to opravdu vyplatilo. Občas někoho slyším, že v Naturhouse nezhubli ani deko a zaplatili obrovský peníze. Určitě nejedli podle jejich jídelníčku a nedodržovali nic, co jim nutr. ter. poradili, protože jinak by zhubli. Pro mě to rozhodně nejsou "vyhozené peníze", jinak bych totiž na dovolené na dvojdílné plavky mohla zapomenout a určitě bych do toho šla znova. Zlomte vaz, držím palce. D.
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

PRÁVĚ PROBÍHÁ, SOUTĚŽTE!
Nejvoňavější soutěž je tady! Zúčastněte se a vyhrajte To Tap voňavky

Nejvoňavější soutěž je tady! Zúčastněte se a vyhrajte To Tap voňavky

Máme pro vás pořádně provoněnou soutěž! Otestujte své znalosti ze světa parfémů a vyhrajte 2 úžasné parfémy z alternativní parfumerie To Tap, kterou žádný milovník kvalitních vůní nesmí minout. A aby toho nebylo málo, v balíčku najdete i vůni do auta a do interiéru.A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.