Ahoj, mám problém s životním partnerem, resp. jeho ustavičnou "touhou" lhát. Je to mnohdy i v naprostých banálních neopodstatněných záležitostech, ale mnohdy i v závažných věcech, které následně chápu a i se projeví jako úder do zad a pěkná podpásovka. Dá se celý život vydržet v intrikách, faleši a lžích?

arrow
profile_image
PetraZ
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ve vztahu by měla být především mimo jiné i důvěra.....Já bych s takovým člověkem asi být nemohla. Spousta lidí si třeba něco přibarví, aby to bylo zajímavější, ale jakmile se jedná o závažné věci, tak se lhát nemá.

Reaguji na edita777:

Pokládám si tu samou otázku, jako ty... :/

Cituji edita777: banálních neopodstatněných záležitostech, ale mnohdy i v závažných věcech,

Kamarádky přítel jí lhal jak v totálních pitomostech, tak i v životně důležitých věcech. Vydržela to dva roky, naposledy dostal nůž na krk s tím, ať už konečně poví pravdu, a na to jí řekl, že ji říkal celou dobu, a že lže akorát ona.
A už je z něj expřítel.
Nejhorší je, že on těm svým lžím snad i sám věřil.

Můj kamarád lhal mojí kamarádce skoro ve všem a ve výsledku jsem se mu nedivila. Chtěla vědět úplně všechno co kde dělal s kým byl, že ani neměl ten svůj vlastní osobní život. A když jí něco neřekl nebo to poupravil mohla se zbláznit, že jí lže a zahybá.Jenže když jí řekl pravdu, že byl s kamarádem, kterého ona nejvíce nesnáší rozjela se další debata.. Takže důvod proč chlap může lhát je ten, že se ho možná partnerka až moc vyptává nebo nevím Každopádně mě to vadí, když mi někdo lže.

arrow
profile_image
Nika115
od 13. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ruce od něj pryč. Taky mám podobnou zkušenost. Ten můj lhal jak mě, tak svým kamarádům. Třeba, že hraje fotbal za jeden lepší klub, kde dostává nové kopačky apod. a přitom hrál nějakou nejnižší vesnickou ligu (když mi kamarád říkal, že je super, že se můj přítel vypracoval tak vysoko jen jsem koukala s otevřeno pusou). "Nejlepší" však bylo, když jsem mu ukázala fotku, na které se držel za ruku s jinou slečnou, tak mi do očí řekl, že na fotce není. No jsem ráda, že jsem se ho zbavila...

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dá se celý život vydržet v intrikách, faleši a lžích?...tak jestli se chceš po zbytek života nervovat a být nešťastná ze svého ulhaného přítele, tak asi ano.

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nejhorší je, že takový lhář ti zalže ze lhal, nějak si to zas poupraví a je to jenom jeden velkej kolotoč ve kterým se budeš trápit...

Ztotožňuju se snad se vším, co je tu napsáno. Nejhorší je, že jsou v tom "zatažené" už i děti a navíc moje předchozí zkušenost byla stejná, tak se mi nechce věřit, že existuje pravdumluvící chlap. Mám strach to rozetnout.

Ještě dodatek - jak píšete - on těm svým lžím taky snad věří, též jsem byla kompromitována s tím, že lžu já a je schopen do očí popřít totálně všechno (ačkoliv já vím svoje).

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych s takovým člověkem být nemohla. Abych já vkládala do vztahu naděje, sny a touhy...říkala všechno jak si myslím, upřímně a svěřovala se... a ke mně by šla pouze falešná odezva a vymyšlené příběhy...na to bych neměla sílu...
Kamarádka žila s takovým chorobným lhářem asi půl roku..během vztahu neměla o ničem tucha...po rochodu se dozvěděla, že už byl 2x rozvedený. Chudáček jí tvrdil, že nikdy neopustil ženu, nikdy nepodvedl ve vztahu a že neměl akorát štěstí na tu pravou. Po rozchodu se dozvídala, že to byl vždycky on, kdo ženskou oputil kvůli jiné (proto byl také 2x rozvedený)... a s každou novou už spal v době, kdy to ještě neměl dořešené "doma".., + nepočítaně dluhů...díky nimž si taky navymýšlel nejeden příběh...

Cituji ShoesManiac2: Nejhorší je, že on těm svým lžím snad i sám věřil.

Cituji Geri: je to jenom jeden velkej kolotoč ve kterým se budeš trápit..

Popravdě se mi to nečte moc hezky, asi to bude hlavně tím, že si uvědomuju moc dobře, že všechno je to pravda. Už jen zbývá, kde sebrat sílu a odhodlání? Svými lži ze mě mockrát udělal (po tom, co se provalily) před ostatními úplnýho debila a navíc se mě prostřednictvím lží snažít vždy někam vmanipulovat....Nevím, kudy kam.

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Žít se s ním dá. Já mám doma takové dva(otec a švagrová) ale je to teda hodně velký nápor na nervy a absolutně nulová důvěra v dotyčné lidi. Mamka si už za ta léta zvykla a žije si svůj život a na to co říká táta kašle a brácha asi raději jetě po 7 letech nesundal růžové brýle. Já zatím nemám možnost od toho utéct ale pokud ji máš ty tak neváhej a utíkej seč ti síly stačí.

arrow
profile_image
frenchy
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji edita777: Dá se celý život vydržet v intrikách, faleši a lžích?

Stojí ti to za to? Na světě existuje spousta bezvadných a upřímných chlapů, tak jsem se prostě musela zeptat. Jestli ano, máš můj obdiv. Ano, můj obdiv má každá žena, která ztratí život s prolhaným, nezodpovědným chlapem. Na to bych já neměla, na to se mám příliš ráda.

arrow
profile_image
Marffin
od 30. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nika115: "Nejlepší" však bylo, když jsem mu ukázala fotku, na které se držel za ruku s jinou slečnou, tak mi do očí řekl, že na fotce není.

ti chlapi občas fakt perlí...
Taky jsem jednoho takového sedmilháře měla. Když jsem na ty jeho lži po měsící přišla, tak jsem si připadala jak největší pipina. Vždyť byly dost často TAK do očí bijící...doteď nechápu, proč mi to tehdy nedocvakávalo. A lhal úplně o všem-práci, co vystudoval, rodině i o těch největších hloupostech-to už ani nebylo, že se "dělá lepším než je". Teď už mi to příjde spíš tragikomické, ale docela mě to tehdy vzalo.
Ne, opravdu se tak žít dlouho nedá:-/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené